کارت ویزیت مات

کارت ویزیت مات

۱۳۰۰۰ هزار تومان

تکرو

گرماژ۳۰۰

دارای سلفون مات

کارت ویزیت وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما

کارت ویزیت سلفون مات گیلار، بر روی مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه چاپ گردیده و پس از چاپ بر روی آن لایه پلاستیکی نازکی به نام سلفون کشیده می شود. بنا بر سلیقه مشتری از سلفون مات یا سلفون براق می توان استفاده نمود. لایه سلفون موجب حفظ کیفیت چاپ و دوام بیشتر کارت ویزیت می گردد و کارت سخت تر پاره می شود.

طراحی و اجرای کارت ویزیت یکی از موثرترین شیوه های  تبلیغ است.کارت ویزیت  کارتی در ابعاد استاندارد ۶×۹ سانتیمتر است که بر روی مقوا با گرماژ متفاوت ارائه می شود . کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع یک کار است . عناصر بصری که به طور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور ندارند عبارتند از : نشانه و عنوان ، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی . افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر ونوشتار آن دارد . در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد .

از طراحی تا چاپ با شما هستیم

بهترین کیفیت چاپ افست ۴ رنگ

چاپ آنلاین تبریز

– طراحی و چاپ کارت ویزیت/کارت ویزیت براق/کارت ویزیت مات/کارت ویزیت سوسماری/کارت ویزیت طرح چرم/کارت ویزیت لمینت/کارت ویزیت لمینت برجسته/کارت ویزیت مخملی/کارت ویزیت پی وی سی/کارت ویزیت طلاکوب/کارت ویزیت نقره کوب/طلاکارت/نقره کارت/برچسب/لیبل

کارت ویزیت مات

کارت ویزیت مات

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!