درباره کانون تبلیغاتی گیلار

درباره ما

شرکت گیلار در دیماه سال ۱۳۸۹ ابتدا در استان آذربایجانشرقی و سپس در سال ۱۳۹۰ در استان همدان بر پایه یافته های علمی جدید و همسو با نگرش جهانی در زمینه گسترش ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش ICT تاسیس گردیده است.و در این حوزه عمده تمرکز خود را بر روی تولید برنامه های کاربردی تحت وب و راه اندازی وب سایتهای پویا و داینامیک و کاملا تعاملی و همچنین ارائه خدمات به کاربران از طریق وب سایتهای اینترنتی قرار داده است و با توجه به تمرکزی که صرفا بر روی این موضوع داشته است افتخار راه اندازی بالغ بر ۱۰۰ وب سایت اینترنتی پویا را داشته و همچنین توانسته است به بیش از صدها هزار کاربر اینترنتی ارائه خدمات نماید و افتخارات متعددی را کسب نماید. در راستای استاندارد سازی فعالیتهای خود در حوزه فن اوری اطلاعات و درک صحیح فرایندهای کسب و کار و ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان،تولید نرم افزار مستندات استاندارد مدیریت موفق کسب و کار را نیز در حوزه سوم فعالیت خود قرار داده است . و همچنین بیشترین تمرکز خود را بر روی پشتیبانی و سئو سایت قرار داده است تا بتواند سایتهایی رتبه دار در گوگل ، الکسا ، وب مستر و… ایجاد نماید.

.

  • img
  • img

خلاقیت رمز تمایز و موفقیت است

از افتخارات این گروه متخصص بودن هریک از اعضا در شاخه و حرفه خود می باشد

تخصص در گرافیک

متخصصان ما در حرفه گرافیک و آشنایی کامل با شیوه های تبلیغاتی موثر

تخصص در وب

در حوزه وب سایت برنامه نویسان PHP و ASP تیم ما با آشنایی و تسلط کامل بر زبانهای برنامه نویسی و CMS  و شیوه های موثر در بهینه سازی وب را دارند

امنیت در وب سایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras pulvinar mollis diam, aliquet sagittis lectus tincidunt id.

Ads Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras pulvinar mollis diam, aliquet sagittis lectus tincidunt id.

فعالیت های ما

فعالیت های تخصصی کانون تبلیغاتی گیلار به تفکیک تقاضا

  • هدایای تبلیغاتی60%
  • سررسید و تقویمتقویم ۹۴
  • مالتی مدیا80%
  • طراحی سایت90%
  • کاتالوگ الکترونیکیکتاب دیجیتال

خلاقیت رمز تمایز و موفقیت است

نظر مشتریان درباره پشتیبانی و خدمات پس از طراحی و تحویل

John Deo
صنعت چاپ یک صنعت رو به زوال نیست، امروزه به دلیل کاهش هزینه ها و پیشرفت تکنولوژی ، این صنعت بیش از پیش در اختیار عموم قرار گرفته است. اما تنها خلاقیت است که می تواند شما را از رقبا متمایز نماید.گیلار با نگاهی خلاقیت محور سعی در استفاده بهینه از این رسانه شکوفا دارد. تا با حداقل هزینه ها بتواند حداکثر بازدهی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. طراحی لوگو ، طراحی ست های اداری، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی تبلیغات محیطی و بیلبورد، از جمله خدمات گیلار در این راستاست..
John Deo- Designer
Jason

درباره آژانس خلاقیت گیلار

گیلار حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه در سال ۱۳۸۹ با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه تبلیغات و بازاریابی، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است. در این مسیر با ما همراه باشید.

گیلار ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان ، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم، یک آژانس خلاقیت کامل. یک طرح بازاریابی جامع و مهارت برای اجرای آن. اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود. پیشرفت بیش از حد انتظار هدف اصلی ما خواهد بود . ما شما را شگفت زده خواهیم کرد.

Jason- Designer
Thomas
Mauris volutpat arcu eget erat cursus in ullamcorper erat suscipit. Maecenas eget neque a nunc volutpat imperdiet. Mauris a nulla odio, et iaculis risus.
Thomas- Designer & Developer

اعضای تیم فنی گیلار

We are a professional team from five city

JOHN DOE

JOHN DOE

CEO / Founder
JOHN DOE

CEO / Founder

JOHN DOE

JOHN DOE

CTO / Founder
JOHN DOE

CTO / Founder

JOHN DOE

JOHN DOE

CFO / Founder
JOHN DOE

CFO / Founder

JOHN DOE

JOHN DOE

Founder
JOHN DOE

Founder