تبلیغات اینترنتی/۱۰۰% تضمینی/تبریز

تبلیغات اینترنتی/۱۰۰% تضمینی/تبریز

چرا تبلیغات اینترنتی؟

در عصری زندگی می کنیم که بطور پیاپی رسانه ای می میرد و رسانه های جدید بدنیا می آیند. هنگامی رادیو فراگیر شد و توانست نقش رسانه ای به خود بگیرد بلافاصله از سوی مدیران تبلیغات به عنوان رسانه ای موثر در اطلاع رسانی و پیشبرد کمپین تبلیغات بکار گرفته شد.دهه اخیر دهه اوج گرفتن رسانه های مجازی است. رسانه هایی که در فضاهای الکترونیکی عرضه می شوند. وب سایتها، بازی های کامپیوتری و نرم افزارهای چند رسانه ای عمومی و تخصصی وسیله ای مناسب برای ایجاد ارتباط با مخاطب است.

 کمترین هزینه، بیشترین بازدهی 💡  ➡ 

تبلیغات-اینترنتی

تبلیغات-اینترنتی

 💡 تبلیغات در گوگل:

ویژگی مهم تبلیغ در نتایج جستحوی گوگل این است که شما مستقیما به کسانی معرفی خواهید شد که واقعا می توانند مشتری بالقوه شما باشند…

شما شاید قبلا هزینه های زیادی را صرف تبلیغات محیطی کرده اید که این تبلیغات ممکن بوده است در جاهایی مانند رسانه های تلویزیون و رادیو ، مجلات، بلاگ ها ، بیلبوردها و حمایت های مالی از کنفرانس های مختلف بوده باشد.

از وقتی که تعداد بیشتری از کاربران به سمت اینترنت تغییر جهت دادند برای اینکه محصولات و خدماتی را که نیاز دارند پیدا کرده و در سریعترین زمان خریداری کنند بازاریابی اینترنتی شکل گرفت و طبق آمار و ارقام مهمترین و شروع بازاریابی اینترنتی استفاده از تبلیغات در موتورهای جستجو می باشد.

موتورهای جستجو تبلیغات را در صفحه اول سایت خود به طور مجزا به نمایش می گذارند و برای شما مشتریانی خواهند آورد. بسته به مقدار هزینه ای که مایل هستید برای هربار کلیک پرداخت کنید این شانس را خواهید داشت که مشتریان بالقوه بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنید.

شما می توانید محل خود را هدف گذاری کرده و برای کسانی آگهی را به نمایش بگذارید که فقط در همسایگی شما زندگی می کنند. و یا شما حتی می توانید شهرها و کشورهای خاص را انتخاب کنید.

در تبلیغات کلیکی، اگر فردی به خدمات شما علاقه نداشته باشد شما را پیدا نمی کند و روی آگهی شما کلیک نیز نخواهد کرد و بنابراین هزینه ای نخواهید داشت.

تبلیغات در موتورهای جستجو همانند یاهو، بینگ و گوگل یکی از سریعترین راه های ممکن برای افزایش ترافیک وبسایت می باشد و خیلی بهتر از ایمیل مارکتینگ کار می کند.

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!