کرم حجم دهنده صورت ولنسی/ کرم گونه گذار

کرم حجم دهنده صورت ولنسی/ کرم گونه گذار

حجم دهنده طبیعی گونه ها با عصاره مروارید

رفع گودی و خطوط صورت

با خاصیت روشن کننده پوست و جوانسازی پوست

این کرم ویژه افرادی است که در ناحیه صورت چاق نمی شوند یا اینکه با رژیم لاغری و ورزش از ناحیه صورت لاغر میشوند. کرم حجم دهنده صورت با عصاره مروارید علاوه بر گونه گذاری و پف صورت چاق کننده صورت میباشد همچنین موجب شفافیت و جوانسازی پوست میشود این کرم با اثر لیفتینگ خود شادابی و زیبایی خاصی به چهره شما میبخشد.

زیبایی گونه ها با کرم حجم دهنده صورت

مصرف این کرم موجب لیفتینگ‌ و فرم‌دهی‌به‌ پوست‌ صورت‌ می‌شود. کرم‌ از راه‌ منافذ پوستی‌وارد سلولهای‌ پوستی‌ می‌شود وسلولهای‌ ملانین‌ غیرطبیعی‌ تغییر یافته‌ را می‌شکند وظرف‌ دو هفته‌ دو الی‌ سه‌درجه‌، پوست‌ را زیباتر و روشنتر می‌کند و عضلات‌ صورت‌ وگردن‌ را حجم‌ می‌دهد و باعث‌پف‌ صورت‌، گردن‌ و دورچشم‌ می‌شود.

قیمت کرم حجم دهنده صورت ولنسی: ۴۲۰۰۰ هزار تومان

کرم گونه گذار-کرم چاق کننده صورت

کرم گونه گذار

روش مصرف کرم حجم دهنده صورت چگونه است؟

کرم‌ گونه گذاررا به‌ آرامی‌ و به صورت دورانی روی‌ پوست‌ ماساژ می‌هیم‌ تا یک‌ لایه‌ ظریف‌، نرم‌ودرخشنده‌ مانند مروارید روی‌ پوست‌ ایجاد شود. روزی‌ دو بار پس‌ از شستشوی‌کامل‌صورت‌استعمال‌ شود. حداقل‌ دو هفته‌ باید کرم‌ را استعمال‌ کنید تا تاثیر این کرم را ببینید.

خرید کرم حجم دهنده صورت ولنسی با مجوز بهداشت

توجه:در بسیاری از سایتهایی که کرم مروارید میفروشند نام ولنسی را درج نکرده که این کرمها فاقد کیفیت محصولات ولنسی میباشد لطفا با تضمین از فروشنده اصل محصول ولنسی را بخواهید.

جهت سفارش با شماره ۰۹۱۴۹۱۲۳۲۱۹ تماس حاصل نمایید.

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!