کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات

۸۰۰۰۰ هزار تومان

دورویه

گرماژ۳۰۰

روکش لمینت مات

چاپ آنلاین تبریز

در سایز ۹*۶ سانتی متر

لبه های اطراف کارت ویزیت مات گرد می باشدکارت ویزیت لمینیت گیلار، بر روی مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه چاپ گردیده و پس از چاپ با لمینیت مات  ۱۷۰ میکرون لمینیت می شود. کارت ویزیت لمینت از استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به کارت ویزیت سلفون برخوردار است. کارت ویزیت لمینت در دو سایز ۸۵×۴۸ mm  ,  ۹۰×۶۰ mm چاپ می گردد. لبه های کارت لمینیت دور گرد می باشد.

طراحی و اجرای کارت ویزیت یکی از موثرترین شیوه های  تبلیغ است.کارت ویزیت  کارتی در ابعاد استاندارد ۶×۹ سانتیمتر است که بر روی مقوا با گرماژ متفاوت ارائه می شود . کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع یک کار است . عناصر بصری که به طور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور ندارند عبارتند از : نشانه و عنوان ، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی . افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر ونوشتار آن دارد . در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد .

بهترین کیفیت و بالاترین تکنولوژی چاپ افست در کارت ویزیت لمینت مات بکار گرفته شده است

 

کارت ویزیت لمینت مات– طراحی و چاپ کارت ویزیت/کارت ویزیت براق/کارت ویزیت مات/کارت ویزیت سوسماری/کارت ویزیت طرح چرم/کارت ویزیت لمینت/کارت ویزیت لمینت برجسته/کارت ویزیت مخملی/کارت ویزیت پی وی سی/کارت ویزیت طلاکوب/کارت ویزیت نقره کوب/طلاکارت/نقره کارت/برچسب/لیبل

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!