کارت ویزیت لمینت برجسته ویزیتی در تبریز

کارت ویزیت لمینت برجسته ویزیتی در تبریز

کارت-ویزیت-لمینت-برجسته-تبریز

کارت-ویزیت-لمینت-برجسته-تبریز

کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت برجسته

دورویه

گرماژ۳۰۰

روکش لمینت مات + یووی برجسته

کارت-لمینت-برجسته-مربع تبریز

کارت-لمینت-برجسته-مربع تبریز

چاپ آنلاین تبریز

کارت ویزیت لمینیت برجسته ویزیتی گیلار، بر روی مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه چاپ گردیده و پس از چاپ با لمینت مات و سپس یووی برجسته پوشانده می شود. کارت ویزیت لمینت برجسته ویزیتی از استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به کارت ویزیت سلفون برخوردار است. کارت ویزیت لمینت در دو سایز ۸۵×۴۸ ,  mm چاپ می گردد. لبه های کارت لمینیت دور گرد می باشد.

طراحی و اجرای کارت ویزیت یکی از موثرترین شیوه های  تبلیغ است.کارت ویزیت  کارتی در ابعاد استاندارد ۸٫۵×۴٫۸ سانتیمتر است که بر روی مقوا با گرماژ متفاوت ارائه می شود . کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع یک کار است . عناصر بصری که به طور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور ندارند عبارتند از : نشانه و عنوان ، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی . افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر ونوشتار آن دارد . در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد .

کارت ویزیت لمینت براق در سایز ۹*۶ سانتی متر و دارای لبه های گرد می باشد ، بهترین کیفیت چاپ افست و لمینت کشی عالی در تولید ، طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت براق بکار گرفته شده است.

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!