کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزیت لمینت براق

۶۵۰۰۰ هزار تومان

دورویه

گرماژ۳۰۰

روکش لمینت براق

چاپ آنلاین تبریز

کارت ویزیت لمینیت گیلار، بر روی مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه چاپ گردیده و پس از چاپ با لمینیت براق ۱۷۰ میکرون لمینیت می شود. کارت ویزیت لمینت از استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به کارت ویزیت سلفون برخوردار است. کارت ویزیت لمینت در دو سایز ۸۵×۴۸ mm  ,  ۹۰×۶۰ mm چاپ می گردد. لبه های کارت لمینیت دور گرد می باشد.

طراحی و اجرای کارت ویزیت یکی از موثرترین شیوه های  تبلیغ است.کارت ویزیت  کارتی در ابعاد استاندارد ۶×۹ سانتیمتر است که بر روی مقوا با گرماژ متفاوت ارائه می شود . کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع یک کار است . عناصر بصری که به طور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور ندارند عبارتند از : نشانه و عنوان ، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی . افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر ونوشتار آن دارد . در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد .

کارت ویزیت لمینت براق در سایز ۹*۶ سانتی متر و دارای لبه های گرد می باشد ، بهترین کیفیت چاپ افست و لمینت کشی عالی در تولید ، طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت براق بکار گرفته شده است.

 

کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزیت لمینت براق

– طراحی و چاپ کارت ویزیت/کارت ویزیت براق/کارت ویزیت مات/کارت ویزیت سوسماری/کارت ویزیت طرح چرم/کارت ویزیت لمینت/کارت ویزیت لمینت برجسته/کارت ویزیت مخملی/کارت ویزیت پی وی سی/کارت ویزیت طلاکوب/کارت ویزیت نقره کوب/طلاکارت/نقره کارت/برچسب/لیبل

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!