کاراکترسازی/ طراحی کاراکتر دوبعدی و سه بعدی

کاراکترسازی/ طراحی کاراکتر دوبعدی و سه بعدی

تصویر سازی و کاراکتر سازی در تبریز

کاراکتر تبلیغاتی چیست ؟

خب کاراکتر تبلیغاتی ، شخصیتی است مجازی که توسط یک طراح یا گرافیست طراحی و خلق می‌شود و متولد میشود برای تاثیر گذاری و ارتباط هرچه بیشتر یک برند با مخاطبین . به بیان دیگر کاراکتر تبلیغاتی وسیله ای است که به کمک آن برند ها ، شرکت ها و کمپانی ها میتوانند ارتباطی تاثیر گذار و ماندگار را با مخاطبین خود برقرار کنند . هدف از خلق یک کاراکتر برای یک برند ارتقاء هویت سازمانی آن برند و یا ایجاد شرایطی برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطب میباشد ، شاید یک کمپانی مطرح و بزرگ را بسیاری از افراد از روی لوگو آن برند و یا نام آن برند بشناسند ولی زمانی که کاراکتری برای این برند خلق میشود و محصولات یا خدمات آن برند با استفاده از این کاراکتر به مخاطب عرضه میشوند ، این امر باعث تاثیر گذاری بیشتر در ذهن مخاطب میگردد . به عنوان مثال ، شرکت ایران رادیاتور را تقریبا همه مردم ایران میشناسند و یا حداقل برای یکبار اسم این برند به گوششان خورده است ولی به صورت عمومی هیچکس تصویر ذهنی جذاب و ماندگاری از این برند در خاطر ندارد ، البته به جز تصویر موهومی که از تبلیغ های قدیمی این شرکت در ذهن ها به جا مانده ، اما این شرکت با خلق کاراکتر خرس قهوه ای یا همان ، نوه عمو یادگار ، برند خود را با مهم ترین و اساسی ترین اصل در تبلیغات یعنی لبخند نشاندن بر روی لبهای مخاطب در هنگام پذیرش تبلیغ ، به مخاطب عرضه کرده است .

به طور خلاصه : خلق یک کاراکتر برای برند با هدف ارائه محصول و یا خدمات به وسیله آن کاراکتر برای تاثیر گذاری و ماندگاری در ذهن مخاطب انجام میشود . اگر کاراکتر ، خلاقانه ، صحیح و با توجه به نظام و ساختار یک برند طراحی شود بیشترین تاثیر گذاری را در دراز مدت در ذهن مخاطب دارد و از طرف دیگر در کوتاه مدت بسیاری از مخاطبان را به سمت برند جذب می‌نماید .

محیط سازی برای کاراکتر :

با توجه به توضیحی که در مورد طراحی کاراکتر داده شد نکته قابل توجه دیگر در این زمینه محیط سازی برای کاراکتر است . محیط سازی در تعریف ساده عبارت است از قرار دادن کاراکتر تبلیغاتی در محیط های گرافیکی مختلف ، مانند قراردادن کاراکتر چی توز در حال و هوای جام جهانی و یا در حال موتور سواری و … . مزیت انجام این کار برای یک برند انتقال حس زنده بودن و به روز بودن برند را در پی دارد  و باعث تاثیر گذاری هرچه بیشتر برند در ذهن مخاطب میشود .

  1. بهترین طراحی

  2. بهترین اجرا

  3. بهترین شیوه های برند سازی

  4. برند سازی تجاری

تلفن تماس:۰۹۱۴۹۱۲۳۲۱۹

۰۴۱-۳۵۵۳۳۷۵۹

karakterطراحی-کاراکتر

karakterطراحی-کاراکتر

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!