چرا طراحی وب سایت اهمیت دارد؟

– هر کسب و کاری بسته به زمینه فعالیت خود نیازمند داشتن مجرایی جهت معرفی کالا و خدماتش به گروه مشتریان می باشد. طراحی وب سایت میتواند اولین گام در ورودتان به دنیای *تجارت الکترونیک باشد. وب سایت شما می تواند بیانگر هویت کسب و کارتان باشد مانند شناسنامه الکترونیکی شما باشد. رنگهای سازمانی، چیدمان وب سایت ، اطلاعات کافی، بروز بودن مطالب و محتویات سایت، جذاب و کابر پسند بودن سایت، شیوا و رسا بودن و در یک کلام داشتن کارایی کافی می تواند *وب سایت شما را به پایگاه امنی بدل کند که مشتریان بالقوه و بالفعل بخشی از گشت و گذار اینترنتی خود را در وب سایت شما بگذرانند. علاوه بر اینها طراحی وب سایت بر خلاف گذشته که همچون طراحی یک *کاتالوگ آنلاین انگاشته می شد، امروزه تبدیل به نقطه ثقلی در فروش سازمانهای تولیدی و خدماتی گشته و همچون یک نماینده فروش در عرصه اینترنت میتواند درآمد سرشاری را برای شما به ارمغان آورد.

چرا بهینه سازی؟

تصور کنید بین یک جمعیت هزار نفری ایستاده اید و در این میان شخصی در جستجوی شماست. چطور شما را پیدا خواهد کرد؟؟؟ در این جمعیت، افراد با هم ادغام می شوند.

ولی فرض کنید سیستمی وجود دارد که گروه های مختلف مردم را، از هم جدا می کند. شاید اگر یک زن باشید لباس قرمز و اگر مرد باشید لباس آبی بپوشید. در این صورت کسی که دنبال شماست باید نیمی از جمعیت را بگردد. می توان دسته های افراد قابل جستجو را با افزایش تشخیص دهنده ها، محدودتر کرد و این کار را آن قدر ادامه داد که یک گروه کوچک مناسب که قابلیت اجرای جستجو را دارد، ایجاد شده و فرد مورد نظر به راحتی پیدا شود. *وب سایت شما هم، شبیه همان شخص داخل جمعیت است، بنابراین همین موضوع دلیل نیاز شما به “سئو می باشد. شرکت گیلار با استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنیک های سئو، *وب سایت شما را طوری طراحی و پیاده سازی می کند که در صفحات اول نتایج موتورهای جستجوگر قرار گیرد تا بیشترین ترافیک را بدست بیاورید و البته ترافیک معادل سود و درآمد است که هدف نهایی و اصلی بهینه سازی می باشد.

بهینه سازی وب سایت

سرعت بارگذاری *وب سایت یک ویژگی بسیار مهم برای آن محسوب می شود. همچنین یکی از فاکتورهای مهم و جدید بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نیز به حساب می آید. شرکت گیلار با استفاده از *تکنیک های جدید و منحصر بفرد خود،حجم وب سایت را تا چندین برابر کاهش داده که این امر باعث افزایش بسیار زیاد سرعت بارگذاری آن خواهد شد.

آنچه که بهینه سازی ما را از دیگر شرکت ها متفاوت می کند!

  • همانطور که میدانید، تعداد زیادی شرکت بهینه سازی سایت (سئو) وجود دارد، که تضمین می کنند، می توانند سایت شما را با هر عبارت یا کلمه کلیدی، در صفحه اول نتایج موتورهای جستجوگر قرار دهند، بنابراین چه چیزی خدمات بهینه سازی ما را متفاوت می کند؟ ما تنها از روش های بهینه سازی سایت مورد تایید گوگل “(به اصطلاح کلاه سفید)” استفاده می کنیم و به هیچ عنوان از روش های اسپم و یا روش های تایید نشده “(به اصطلاح کلاه سیاه)” استفاده نمی کنیم.

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!