چاپ فاکتور و قبض رسید در تبریز

چاپ فاکتور و قبض رسید در تبریز

  1. چاپ انواع فاکتور

  2. چاپ فاکتور کاربن دار خارجی و ایرانی

  3. چاپ فاکتور رنگی

  4. قبض رسید

  5. اوراق اداری

در سایزهای مختلف با چاپ رنگی، دو رنگ و تک رنگ و قبض، تک برگی، دو برگی، سه برگی با انواع کاغذهای تحریر، الوان، کاربن لس (کاربن دار یا NCR) با بهترین کیفیت چاپ و مناسب ترین قیمت در کوتاهترین زمان .

قبول سفارشات تلفنی

ارسال سفارشات همکاران به شهرستان ها

جهت دریافت لیست قیمت همکاری با یکی از شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثبت سفارش:۳۵۵۳۳۷۵۹ – ۰۴۱

۰۹۱۴۹۱۲۳۲۱۹

چاپ-فاکتور-تبریز

چاپ-فاکتور-تبریز

کاغذ کاربن لس (خودکپی) چیست؟

کاغذ کاربن لس به نوعی همان کار کاغذ کاربن دار را انجام میدهد با این تفاوت که عملا هیچ نوع کاربنی را مشاهده نمیکنید و هرگز دستانتان را سیاه و کثیف و سطل زباله تان را بیهوده پر نمیکند . بدینوسیله در مصرف کاغذهایی که صرف تولید کاربن میگردند صرفه جویی بزرگی صورت میگیرد که نتیجه آن قطع کمتر درختان می باشد.

کاغذ کاربن لس چگونه کار میکنید؟

این صفحات در اصل به کپسول های میکروسکپی آغشته شده اند که ترکیب آنها موجب ایجاد رنگ و انعکاس رنگ بر روی صفحه زیرین میگردد.

طرز کار این نوع کاغذها بدین صورت است که وقتی هر نوع فشار مکانیکی مثل فشار ناشی بر اثر نوشتن یا تایپ کردن بر روی این کاغذها وارد می شود کپسول های رنگی قسمت صفحه رو ، که قسمت زیرین آن دارای یک لایه روکش از کپسول های رنگی مذکور میباشد آزاد شده و با کپسولهای صفحه زیر که قسمت روی آن آغشته شده است ترکیب شده و یکی از آنان دیگری را تقویت کرده و رنگ مشکی یا آبی را (با توجه به نوع کپسول ها) منعکس می نمایند و کاغذ به این رنگ آغشته میگردد صفحات میانی کاغذهای بیش از ۲ نسخه هم روی آنها و هم پشت آنها به این کپسولها آغشته میگردد و به علت ۲ بار آغشته شدن است که گرماژ یا وزن کاغذهای میانی سبکتر از کاغذهای اول و آخر میباشد .

هر سطح این کاغذها پوشیده شده از میلیون ها کپسول میکروسکپی میباشد که کاملا خشک شده است . در اصل محلولی از کپسول های رنگی بی رنگ (در ظاهر) و روغن مخصوص میباشد که تماما بوسیله کپسول های پلاستیک مانندی پوشیده شده اند که در اثر فشار شکسته میشوند نسخه های کپی (برگه های دوم، سوم و چهارم) کاغذهای کاربن لس جهت افزایش کاربرد در تفکیک اسناد تولید و افزایش سرعت گردش امور اداری در رنگ بندی های متفاوت عرضه میگردند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت
طراحی و چاپ سربرگ
طراحی و چاپ فاکتور
طراحی و چاپ کاتالوگ (بروشور)
طراحی و چاپ پاکت نامه
طراحی آرم (لوگو)
طراحی و چاپ تراکت های تبلیغاتی
طراحی و چاپ پوستر روی شاسی

چاپ-فاکتور-کاربن-دار-تبریز

چاپ-فاکتور-کاربن-دار-تبریز

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!