چاپ روی تیشرت/ولنتاین/کارتونی

چاپ روی تیشرت/ولنتاین/کارتونی

“تیشرت ولنتاین”

هدیه ولنتاین – روز والنتاین (روز عشاق و یا روز عشق ورزی) مصادف با ۲۵ بهمن‌ماه (۱۴ فوریه) در بعضی فرهنگها روز ابراز عشق است.این ابراز عشق معمولاً با فرستادن هدیه ولنتاین به صورت ناشناس انجام می‌شود. سابقهٔ تاریخی روز ولنتاین  و هدیه روز ولنتاین به جشنی که به افتخار قدیس ولنتاین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، باز می‌گردد.

سمبلهای ولنتاین شامل موارد زیر میباشد:

۱ شکل یک قلب ساده و یا تیر خورده: از آنجـایـی کـه *قـلب مرکز احساسات عمیق،اصیل و پر شور است. قلب تیر خورده آسیب پذیری عشق را نشان میدهد. هنگامی که شما از سوی معشوق خود طرد میشود. قلب تیر خورده نشانه پیوند و اتحاد زن و مرد نیز می باشد.
۲– کیوپید(CUPID): کـه به شـکل یک کودک برهنه، فربه و بالدار ترسیم میگردد. این کودک شیطان با لبخندی موذیانه تـیـر و کمان نیز با خود حمل میکند. چنانچه یکی از تیرهای این کودک به قلب فردی اصابت کند وی فورا عاشق می شود. کـیوپید در واقع پسر ونوس الهه عشق و زیبایی در افسانه های روم باستان می بـاشد. معنی لغوی آن «آرزو » است. کیوپید برخی اوقات آمور(AMOR) نیز نامیده میگردد. همتای کیوپید در افسانه های یونانی اروس (EROS) نام دارد.
۳– کبوتر،قمری و مرغ عشق: این پرندگان نماد *وفاداری، پاکی و معصومیت هستند.
۴– گل رز: *گل سرخ شهبانوی گلهاست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت.
۵– تور: جنـس دستـمال خانم هـا را در گـذشـته تشـکـیـل میـداده است. در زمــانهای دیرین رسم برآن بوده که هرگاه دسـتـمال خـانمـی به زمیــن می افتاد مردی که متوجه آن میشده بلافاصله آن را از زمین برداشته و به زن می داد.
۶- گره های عشق: از یک سری *حلقه های در هم تنیده و بافته شـده تشکـیـل یـــافته اند. این حلقه ها آغاز و پایانی ندارند و نماد عشق جاودانی و پایدار است.
۷- روبان قرمز: این رسم به زمانهای قدیم بازمیگردد که شوالیه ها هنـگـامیکه عـازم جنـگ بودند نوار یا روسری از *معشوقه خود دریافت کرده و آن را به یادگار با خود میبردند.

تیشرت-کارتونی10

تیشرت-کارتونی۱۰

تیشرت-کارتونی12

تیشرت-کارتونی۱۲

تیشرت-کارتونی13

تیشرت-کارتونی۱۳

تیشرت-کارتونی14

تیشرت-کارتونی۱۴

تیشرت-کارتونی11

تیشرت-کارتونی۱۱

تیشرت-کارتونی15

تیشرت-کارتونی۱۵

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!