هفت راز مهم برای داشتن یک وب سایت خوب/موفق

هفت راز مهم برای داشتن یک وب سایت خوب/موفق

در این مطلب به هفت تکنیک و یا راز کلیدی برای طراحی حرفه ای سایت اشاره شده است که با رعایت کردن آنها هر وب سایتی می تواند تاثیر مثبت آن بر روی افزایش بازدید کنندگان خود را مشاهده نماید .
ما در این مقاله قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم که چرا برخی از وب سایت ها موفق هستند و برخی خیر ؟ این مطلب توسط کارشناسان و متخصصان گیلار نگارش شده است در صورت هر گونه سوال یا نقطه نظری با ما در ارتباط باشید .

۱- لود شدن سریع وب سایت

ممکن است سایت شما از لحاظ گرافیکی طراحی بسیار زیبایی داشته باشد، اما به علت سرعت کم بارگذاری آن فقط تعداد کمی از افراد توانایی دیدن و استفاده کردن از آن را داشته باشند.
طراحی سایت شما می بایست بر اساس وب بهینه سازی شود و حداکثر زمان لود شدن صفحه بیشتر از ده ثانیه طول نکشد در غیر این صورت کاربر خسته شده و صفحه را می بندد و این نتیجه منفی ای برای سئو یا بهینه سازی سایت شما خواهد داشت.

۲- هدایت راحت و آسان کاربران به صفحات 

پس از وارد شدن کاربر به سایت، شما باید آن ها را به قسمت های مختلف سایت هدایت کنید. برای این کار، باید نوار مسیریابی واضح و آسانی داشته باشد. سعی کنید که لینک های مهم را در مکان مناسب و در دید کاربر قرار دهید.
بالای صفحه، جایی است که کاربر به محض ورود ، ابتدا آن را می بیند. می توانید از منوها در قسمت های راست و چپ سایت استفاده کنید در تمامی صفحات، عناوین و اطلاعات سایت را به این منوها و نوار مسیریابی لینک نمائید. شما هروز نمی دانید که کدام یک از اطلاعات موجود در صفحه سایت شما، توجه کاربران را به خود جلب خواهد کرد، پس دسترس پذیری آسانی را برای همه اطلاعات در نظر بگیرید.

ظراحی سایت تبریز

ظراحی سایت تبریز

3- پشتیبانی از تمامی رزولوشن های صفحات نمایش

امروزه کامپیوترهایی با رزولوشن های مختلف وجود دارند.
اکثر آن ها از ۶۴۰×۴۸۰ شروع و حتی به بیشتر از ۱۰۲۴×۷۶۸ می رسد. وظیفه شما، آن است که سایت خود را برای تمام این رزولوشن ها طراحی کنید. طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که در تمام این صفحات با رزولوشنهای متعدد، به خوبی به نمایش در آید.
بهترین گزینه برای انجام این مورد این است که سایت خود را با واحد درصد طراحی کنید و از پیکسل استفاده ننمائید.

۴- در نظر گرفتن تمام مرورگرها

طراحی وب سایت شما باید به گونه ای باشد که در تمامی مرورگرهای موجود و رایج به خوبی به نمایش درآید. سایت خود را در مرورگرهای متفاوت امتحان کنید و به یک یا دو مرورگر اکتفا نکنید.
سعی کنید از کدهای css استفاده  نمائید که تمامی بروزرها را ساپورت نماید.

site- طراحی سایت کیک – طراحی سایت کلوچه – طراحی سایت شکلات – طراحی سایت بیسکویت – طراحی سایت عسل – طراحی سایت حبوبات – طراحی سایت کفش – طراحی سایت پوتین – طراحی سایت دیگ بخار – طراحی سایت دلستر – طراحی سایت نوشابه – طراحی سایت قندوشکر- طراحی سایت آردسازی – طراحی سایت فروش آنلاین – طراحی سایت املاک – طراحی سایت دانشگاه – طراحی سایت بسیج -طراحی سایت بازگانی – طراحی سایت محصولات کشاورزی – طراحی سایت سیر – طراحی سایت پروتئین – طراحی سایت کالباس -طراحی سایت پیتزا-طراحی سایت رستوران-طراحی سایت هتل-طراحی سایت آژانس هواپیمایی

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!