مرکز تخصصی طراحی سایت و برنامه نویسی

مرکز تخصصی طراحی سایت و برنامه نویسی

طراحی سایت حرفه ای / سایت فروشگاهی

با جدیدترین شیوه های برنامه نویسی

*اگر شما بخواهید بدست خواهید آورد     چون ما بهترین روش ها را انتخاب میکنیم*

طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت

خلاقیت در طراحی سایت حرفه ماست

گرافیک بالای سایت تخصص ماست

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت ،سایتهای اینترنتی به عنوان یکی از مهم ترین و کارآمدترین ابزارهای دنیای امروز ما به حساب می آیند و در این میان طراحی سایت اینترنتی جزء اصلی و اولیه برای دست یابی و ورود به عرصه مجازی می باشد . شرکت فناوری اطلاعات گیلار با استفاده از تجربیات و توانمندیهای طراحان و مهندسان خبره خود برای برطرف کردن تمامی نیازهای این رشته دارای بسته ها و پیشنهاد های ویژه می باشد . طراحی وب سایت های شخصی ،  شرکتی ، پرتال های سازمانی ، نهاد ها و ادارات ،  فروشگاهی و … قسمت عمده پروژه های شرکت گیلار میباشد .

طراحی سایت ، نیاز امروز در بازار جهانی

در دنیای مدرن امروز برای حفظ موقعیت تجارت و توسعه آن ، ناچار از حضور موثر در حوزه آنلاین هستیم. بازار امروز جهانی است و همواره در حال تغییر و هر سرمایه گذاری موفق احتیاج به استراتژی کسب و کار الکترونیک دارد و این مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی است. اما شرکت فناوری اطلاعات گیلار در تبریز و همدان کار را آسان کرده است. متخصصان ما با بکارگیری بالاترین سطح استاندارد جهانی در زمینه کسب و کار الکترونیک ، زمینه حضور موفق شما در حوزه اینترنت را فراهم کرده اند و شما میتوانید با داشتن کمترین تجربه در این زمینه ، و تنها با یک جلسه آموزش بعد از تکمیل فرآیند طراحی سایت ، نحوه استفاده از سایت خود را به آسانی فرآبگیرید .  با توجه به تجارب و آشنایی متخصصان با حرف و مشاغل مختلف ، این شرکت اقدام به  طراحی سایتهای گروههای خاص کاری نموده است که دارای پکیج هایی ویژه با توجه به نیاز آنها می باشد . طراحی وب سایت پویا و دارای بازده اقتصادی ، استفاده از به روز ترین ابزارهای طراحی سایت ، ساخت سایت های حرفه ای و خاص جزء اصلی فعالیت های این شرکت در طراحی سایت به شمار می آید و این مهم را به جز شرکتهای خبره در این زمینه نمیتوانند پیاده سازی کنند و ما نیز با توجه به تجربیات کارشناسان خود در جهت تحقق طراحی بهترین سایت های اینترنتی برای مشتریان خود قدم بر میداریم.

راهکارهای طراحی سایت ها در وب سایتهای ما

سایت های و فضای اینترنتی مانند جنگلی رشد کرده است و پیدا کردن بهترین مطالب و محبوب شدن در میان بازدید کنندگان با توجه به نوع کار ، تبدیل به روشی برای بیشتر دیده شدن در این جنگل عظیم گشته است.نوع المان های استفاده شده در * طراحی سایت و هم چنین ابزارها و روش های مناسب و مطابق با موتورهای جستجو در طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین مقدمات برای بیشتر دیده شدن در اینترنت می باشد . حتماً این سوال برای شما پیش آمده که چطور میتوان محبوبیت سایت و بازدید کنندگان سایت را افزایش داد ، سوالی که بسیاری از فعالین حوزه مجازی از خود میپرسند و به دنبال راهکاری برای طراحی سایت مناسب برای هرچه بیشتر دیده شدن میگردند . قطعا راه کارهای متعددی برای این کار وجود دارد که هم از حوصله شما خارج است و هم قسمتی از آن به عنوان رمزهای طلایی موفقیت سایت های طراحی شده ما می باشد .در اینجا شش نیاز اولیه و موثر را در طراحی سایت موفق نام میبریم که بیشترین تاثیر را در افزایش محبوبیت سایت اینترنتی شما داشته و تماماً توسط شرکت ما پیاده سازی و اجرا میگردد.

 • عکس صنعتی از محصولات و دفتر کار
 • استفاده از طرح های مربوط به حوزه کاری متقاضی(گرافیک سایت)
 • بهینه سازی وب سایت در طراحی سایت
 • طراحی سایت بهینه برای شبکه های اجتماعی
 • درگیر کردن حداکثری بازدید کنندگان در سایت
 • استفاده از کدها و امکانات به روز در طراحی سایت
 • بهینه سازی ویژه
  طراحی سایت- فوق حرفه ای

  طراحی سایت- فوق حرفه ای

همه به ظاهر یک وب سایت دارند. اما آیا همه وب سایتها زیبا و کارایند؟

همه خیلی ساده یک وب سایت می خواهند. اما آیا همه مالک وب سایتی زیبا و کارا می شوند؟
طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی تنها یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارائه اطلاعات بپردازند.هر کسب و کاری بسته به میزان رونق و نوع بازارش به خدمات خاصی در وب نیاز دارد. تنها تجربه و توانایی مجری است که می تواند نیاز مشتری را تشخیص دهد و خدمات خاص وی را شناسایی و ارائه دهد. زیبایی و کارایی وبسایت با دانایی و توانایی طراح سایت رابطه ای مستقیم دارد.گیلار شرکتی حرفه ای در راه اندازی انواع سایت و فروشگاه است. گیلار تاکنون مجری پروژه های بزرگ و کوچک بسیاری بوده و در همه آنها راهکاری یکتا و نوین ارائه کرده است.

تعداد بالای نمونه کارهای طراحی سایت، نشانه روشنی از اعتماد کسب و کارهای مختلف به خدمات آن است.

طراحی سایت ریسپانسیو-طراحی سایت حرفه ای – طراحی وبسایت ارزان-طراحی سایت فروشگاهی-درگاه پرداخت آنلاین-طراحی سایت تبریز-طراحی سایت همدان-سایت خوب-سایت زیبا-سایت شیک-وبسایت فروش انلاین-کاتالوگ الکترونیکی-مالتی مدیا

چاپ افست – چاپ افست در تبریز -چاپ آنلاین- طراحی سایت کیک – طراحی سایت کلوچه – طراحی سایت بیسکویت – طراحی سایت شکلات – طراحی سایت قنادی – طراحی سایت محصولات غذایی – طراحی سایت کفش – طراحی سایت دیگ بخار – طراحی سایت کانکس -طراحی سایت هدیه – طراحی سایت بازرگانی – طراحی سایت تجاری – طراحی سایت پزشکی – طراحی سایت تولیدی – طراحی سایت حوله – طراحی سایت لباس – طراحی سایت دیزل -طراحی سایت ژنراتور- طراحی سایت پمپ آب – طراحی سایت موتورسازی

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!