علاج سیاتیک؟زالو درمانی

درمان سیاتیک با زالو درمانی

جدیدترین درمان سیاتیک که ریشه در تاریخ طب سنتی ایران دارد.

سیاتیک چیست ؟
بیماری ‘سیاتیک’  به علت التهاب عصب سیاتیک به وجود میاید. عصب سیاتیک عصبی است که اطلاعات مربوط به جنبش پا را از مغز به پا و اطلاعات در مورد احساس پا را به مغز می فرستد. عصب سیاتیک عصب بزرگیست و در واقع بزرگترین عصب محیطی بدن انسان میباشد.

علت بیماری سیاتیک چیست ؟
شایع ترین علت سیاتیک، بیرون زدگی دیسک ستون فقرات است. وقتی این اتفاق می افتد، دیسک بین مهرها به نخاع و عصب سیاتیک فشار وارد میکند و باعث درد در این عصب می شود و شخص پس از آن علائم درد، ضعف و بی حسی در پا را تجربه می کند. شرایط دیگر مانند تنگی ستون فقرات و مشکلات تخصصی تر دیگر در ستون فقرات می تواند علائم سیاتیک را به همراه داشته باشد.

علائم سیاتیک
همان طور که در بالا گفته شد، سیاتیک می تواند اختلالات حسی و عضلانی در پاها و ران ها ایجاد کند. علائم رایج این بیماری عبارتند از : احساس گرفتگی ران، تیر کشیدن درد از باسن تا پایین ساق پا
احساس سوزش و یا سوزن سوزن در پاها و ران ها علاوه بر این ها، بیماران مبتلا به سیاتیک ممکن  است با بعضی حرکات بدنی  علائمشان بیشتر شود . این حرکات میتواند فشار در اطراف عصب را افزایش دهد .

زالو درمانی جهت سیاتیک
درمان با زالو به علت آنزیم های یافت شده در بزاق آن، که برای کاهش درد، التهاب و حل کردن لخته خون می باشد در روند درمان سیاتیک بسیار مفید است. آنزیم های موجود در بزاق زالو عروق را گشاد و خون را رقیق کرده و خون رسانی به عصب سیاتیک را تسهیل می کند و با همکاری آنزیم های دیگر برای دفع سموم و بهبود گردش خون سالم  به فرایند درمان سرعت می بخشد. درمان با زالو التهاب، تورم و درد ناحیه آسیب دیده را کاهش می دهد. طول مدت درمان با زالو وابسته به شدت این بیماری است. به همین ترتیب تعداد جلسات و همچنین تعداد زالو استفاده شده در درمان در هر فرد متفاوت بوده و توسط پزشک تعیین میشود.

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

روغن زالو تایلندی مخصوص ماساژ و پوست

تنها نمایندگی رسمی روغن زالو تایلندی

فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی

leech oil روغن زالو

بهترین روغن ماساژ عضلات بدنسازان جهت حجم دهی

خرید اینترنتی روغن زالو ،بهترین عضله ساز در دنیا

روغن زالو چیست؟

روغن زالو بزرگ کننده اعضای کوچک مانده

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

برای درک بهتر فرایند درمان نیازمند شناخت پایه ای ساختار پوست هستیم. پوست دارای سه لایه اصلی می باشد:
– لایه بیرونی پوست (Epidermis ) – لایه ی میانی ( Dermis ) – لایه زیرین پوست ( Subcutis )
لایه ی بیرونی در واقع پوست مرده ست. این لایه روزانه با سلولهای جدید نوسازی می شود.در واقع سلولهای جدید در زیر لایه اپیدرمیس تولید می شوند. در طی رشد، آنها سلولهای بالایی را به سمت سطح تحت فشار قرار می دهند تا جایی که صاف و مسطح شده و بیشتر آبشان را از دست می دهند. لایه ی درمیس یک لایه ی نرم انعطاف پذیر است که رابط بافت پوستی است و ۹۰% ضخامت پوست را تشکیل داده است. این بخش شامل مواد اساسی ( بنیادین) است که شامل اسید mucopolysaccharides و سایر پروتئین هاست. این شبکه متراکم، بافتهای ایجاد شده از کلاژن و الاستین می باشد.

فروش روغن زالو

فروش روغن زالو

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

و بافتهای کلاژنی، نیرو و استحکام به پوست می دهند و بافتهای الاستینی، الاستیسیته ی پوست را تامین می کنند. با گذر زمان کلاژن تخریب شده و باعث می شود که پوست نازک و ضعیف شود و الاستین کاهش پیدا کرده و باعث می شود پوست چروکیده شود.لایه ی میانی بافت پوستی (Dermis) شامل سلولهای ویژه مثل: اسید Hyaluronic است که آب را در پوست نگه میدارد.این سلولها رطوبت دهنده های اصلی پوست هستند.اسید mucopolysaccharides نقش مهمی را در بازسازی بافت پوست ایفا می کند، بدین طریق که تاثیر برانگیختگی بر سلولهای لایه ی میانی دارد.لایه ی آخر تحتانی پوست ( Subcutis ) اساسا از چربی ساخته شده و وظیفه اش ایجاد عایق برای بدن است و هیچ نقشی دربازسازی بافت پوست ندارد.

روغن زالو -مخصوص دیابت

روغن زالو -مخصوص دیابت

خرید اینترنتی روغن زالو اورجینال

روغن زالو ۱۲۰m میل

KHARIDتلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!