طراحی و چاپ نقره کارت تبریز

طراحی و چاپ نقره کارت تبریز

چاپ آنلاین کارت ویزیت تبریز

دورویه

گرماژ۳۰۰

روکش لمینت مات + نقره کوب

دورویه

نقره کارت ویزیت تبریز

نقره کارت ویزیت تبریز

کارت ویزیت لمینیت نقره کوب/نقره کارت گیلار، بر روی مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه چاپ گردیده و پس از چاپ با نقره کوب پوشانده می شود. کارت ویزیت لمینت نقره کوب از استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به کارت ویزیت سلفون برخوردار است. کارت ویزیت لمینت در سایز ۹۰×۶۰ , mm چاپ می گردد. لبه های کارت لمینیت دور گرد می باشد.
طراحی و اجرای کارت ویزیت یکی از موثرترین شیوه های تبلیغ است.کارت ویزیت کارتی در ابعاد استاندارد ۸٫۵×۴٫۸ سانتیمتر است که بر روی مقوا با گرماژ متفاوت ارائه می شود . کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع یک کار است . عناصر بصری که به طور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور ندارند عبارتند از : نشانه و عنوان ، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی . افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر ونوشتار آن دارد . در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد .
کارت ویزیت لمینت نقره کوب در سایز ۹*۶ سانتی متر و دارای لبه های گرد می باشد ، بهترین کیفیت چاپ افست و لمینت کشی عالی در تولید ، طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت نقره کوب بکار گرفته شده است.

تخفیف ویژه مشتریان طرف قرارداد

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!