طراحی و چاپ طلا کارت تبریز

طراحی و چاپ طلا کارت تبریز

چاپ آنلاین کارت ویزیت تبریز

دورویه

گرماژ۳۰۰

روکش لمینت مات + طلاکوب

دورویه

طلا کارت ویزیت تبریز

طلا کارت ویزیت تبریز

کارت ویزیت لمینیت طلاکوب/طلاکارت گیلار، بر روی مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه چاپ گردیده و پس از چاپ با طلاکوب پوشانده می شود. کارت ویزیت لمینت طلاکوب از استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به کارت ویزیت سلفون برخوردار است. کارت ویزیت لمینت در سایز ۹۰×۶۰ , mm چاپ می گردد. لبه های کارت لمینیت دور گرد می باشد.
طراحی و اجرای کارت ویزیت یکی از موثرترین شیوه های تبلیغ است.کارت ویزیت کارتی در ابعاد استاندارد ۸٫۵×۴٫۸ سانتیمتر است که بر روی مقوا با گرماژ متفاوت ارائه می شود . کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع یک کار است . عناصر بصری که به طور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور ندارند عبارتند از : نشانه و عنوان ، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی . افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر ونوشتار آن دارد . در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد .
کارت ویزیت لمینت طلاکوب در سایز ۹*۶ سانتی متر و دارای لبه های گرد می باشد ، بهترین کیفیت چاپ افست و لمینت کشی عالی در تولید ، طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت طلاکوب بکار گرفته شده است.

تخفیف ویژه مشتریان طرف قرارداد

۱ پاسخ

  • شیما فرجادخرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۷:۲۹ ب.ظ

    سلام
    خسته نباشید طلا کارت شما بسیار کارت جدید و زیبایی ست همه کارهایتان عالی ست مخصوصا کار طراحی سایت ،موفق و پیروز باشید

    پاسخ

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!