طراحی و راه اندازی وب سایت / تبریز

طراحی و راه اندازی وب سایت تبریز

با گرافیک بالا و رتبه بالا

با ما در صفحه اول گوگل بدرخشید.

همانطور که میدانید* طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی تنها یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن سلیقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارائه اطلاعات بپردازند.

هر کسب و کاری بسته به میزان رونق و نوع بازار به خدمات خاصی در وب نیاز دارد. تنها تجربه و توانایی مجری است که می تواند نیاز مشتری را تشخیص دهد و خدمات خاص وی را شناسایی و ارایه دهد. زیبایی و کارایی وبسایت با دانایی و توانایی طراح سایت رابطه ای مستقیم دارد.

💡 روند طراحی سایت گیلار برای هر مشتری منحصربفرد است و بر مبنای فعالیت و نیازهای وی برنامه ریزی می گردد. این روند در هر دو بخش سیستم مدیریت سایت و زیبایی ظاهری (تمپلیت گرافیک) کاملا انعطاف پذیر است.

web-site

web-site

برخی از ویژگی‌های ما در طراحی وب سایت

  •  طراحی سایت منطبق با استانداردهای روز دنیا
  • طراحی سایت  متناسب با نیاز مشتری و مخاطبان وی
  • طراحی سایت با رعایت اصول معماری اطلاعات
  • طراحی سایت با رعایت اصول تجارب کاربری و کاربردپذیری
web site

web site

طراحی وب سایت بر مبنای تجارب کاربری

مراحل طراحی سایت در گیلار با توجه به استانداردهای تجارب کاربری طی می شود که در این فرایند مواردی چون:

  • کاربردپذیری و در دسترس پذیری
  • پلتفرم‌های مورد استفاده
  • طراحی رابط کاربری
  • ساختار اطلاعاتی

سایت صنعتی

وب سایتها در حال از بین بردن قوانین رقابت صنعتی متداول در کشور هستند. فرآیند جهانی شدن باعث تشویق فعالیتهای با ارزش افزوده بالا‌تر و بکارگیری تکنولوژیهای بر‌تر می‌باشد. خلق و ایجاد صنایع کاملا جدید نیازمند بکارگیری تکنولوژی‌های نو بر پایه علمی قوی می‌باشد. از این رو شناساندن هرچه بیشتر ‘فناوری اطلاعات به صنعتگران و نیازهای صنعت به متخصصان فناوری اطلاعات، کشور را به انتقال از مدل تعاونی قرن بیستم به سمت فرهنگ مبتنی بر دانش سوق می‌دهد.* طراحی سایت صنعتی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد؛ چرا که کوتاهی در نوع طراحی سایت صنعتی میتواند بازاریابی اینترنتی یک کارخانه یا واحد تولیدی را به طور کامل مختل کند و در نقطه مقابل با یک طراحی سایت صنعتی حرفه‌ای می‌توان گام بسیار موثر در امر* بازاریابی را برای یک سایت صنعتی به نتیجه رساند. گیلار با بررسی نیازهای شرکت های صنعتی جهت راه اندازی سایت، راهکاری جامعی را در اختیار این شرکت ها قرار میدهد که در ادامه به مزایا و ویژگیهای این راهکار جامع پرداخته شده است.

طراحی سایت صنعتی : دارای استاندراد های متمایزی می باشد که بدلیل اهمیت تجاری این نوع وب سایت ها  بسیار حائز اهمیت می باشد ، کاربران در جستجوی کالا و خدمات مورد نیازشان وارد فضای اینترنت می شوند ، به همین دلیل* طراحی سایت مورد پسند کاربر و مطابق اهداف واحد تولیدی یا صنعتی برای معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات در اولویت کاری ما قرار دارد.
شرکت گیلار با چندین تجربه موفق در پیاده سازی و ارائه راهکارهای * تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی مفتخر به ارائه خدمات منحصر بفردی به واحدهای تولیدی و صنعتی می باشد.
علاوه بر طراحی سایت صنعتی خدمات دیگری همچون * دیجیتال مارکتینگ ، بهینه سازی و سئو سایت ، تولید محتوای سایت ،افزایش بازدید سایت ،  بازاریابی اینترنتی ، تحلیل بازار فروش اینترنتی ، طراحی فروشگاه اینترنتی در جهت افزایش فروش اینترنتی و موفقیت تجاری مجموعه های مختلف ارائه می گردد.


صرف نظر از حجم کاری و بودجه مالی خود، مطمئن باشید که پروژه شما برای ما اولویت اول را دارد، چرا که ما موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم.

مهمترین انگیزه طراحی سایت صنعتی

شاید اصلی ترین و  مهمترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت صنعتی اطلاع رسانی و افزایش بهره وری پیرامون شرکت متبوعه می باشد. از این رو در طراحی سایت های صنعتی سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز رقبای این شرکت ها به فرآیندهای بهتری در اجرای راهکار طراحی سایت صنعتی برسیم.

 💡  برخی از امکانات سایت صنعتی

در ادامه به برخی از امکانات اشاره شده است :
معرفی کارخانه ، معرفی خطوط تولید ، معرفی نمایندگی ها، معرفی شرکت های زیرمجموعه و اختصاص صفحات جداگانه برای این شرکت ها ، راه اندازی کلوب مشتریان ، امکان ایجاد دسته بندی های مختلف ، امکان ایجاد زیر دسته بندی ( نامحدود)، مدیریت منو ها و صفحات ، ورود محتوی روزانه، نمایش مطالب به صورت متحرک، مدیریت نظرات بازدیدکنندگان، مدیریت کاربران، فرم ساز، نظرسنجی، مسابقه، مناقصه، مزایده، گالری تصاویر، خروجی RSS، RSS خوان، ارسال مقالات، Drag & Drop، مدیریت بازدیدها، ثبت خطاها و وقایع سایت، مدیریت IP ها و بلاکر IP ها، فشرده ساز صفحات برای Load سریع، بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، استفاده از SEO و لینک های مجازی، جستجوی پیشرفته، آرشیو پشرفته، اعلام آخرین بروز رسانی، انجام تنظیمات چیدمان سایت، امکان تعریف مجوزهای دسترسی، تعریف گروه کاربری با دسترسی متفاوت، درج و ویرایش مطلب، تنظیم چیدمان تعداد مطلب در سطر و ستون، معرفی محصولات ، مدیریت پشتیبانی و تماس با ما، پشتیبانی از چند زبانه بودن سایت، لینکستان، مدیریت خبرنامه و ارسال ایمیل گروهی، SMS، پخش فیلم و ….

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!