طراحی سایت در شهر تبریز،جلفا،ارس و مزایای آن

نقطه آغازین تماس مشتری با یک شرکت اغلب وبسایت آن شرکت است.

بر این اساس حضور در شبکه جهانی اینترنت (حتی اگر حضوری ضعیف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقی می شود.

طراحی سایت و انواع آن:

طراحی سایت بطور کلی از ۲ روش استاتیک و داینامیک انجام پذیر است.روش قدیمی آن که طراحی استاتیک میباشد بدینصورت است که طراح سایت تک تک صفحات سایت مشتری را به سفارش او تولید و طراحی کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار میدهد.این روش دارای ایرادات بسیاریست از جمله زمانبر بودن راه اندازی سایت ، وابستگی شدید مشتری به طراح ،هزینه بالای طراحی، کیفیت پائین پشتیبانی و محدود بودن سایت مشتری به صفحات ساخته شده توسط طراح و ضرورت صرف زمان وهزینه مجدد برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به سایت . 
روش جدید طراحی سایت که طراحی داینامیک میباشد توسط نرم افزارمدیریت محتوی انجام میشود.در این روش طراح تنها یک صفحه را براساس سلیقه مشتری طراحی کرده وسپس سایر صفحات توسط کنترل پانل مدیریتی نرم افزار به راحتی تعریف شده و ورود محتوی در آنها صورت میگیرد.مزایای این روش ، هزینه بهینه و کمتر نسبت به طراحی استاتیک و عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید و تغییر محتوای قبلی وبهره مندی از پشتیبانی سریعتر است.

تبریز جدید طراحی سایت

تبریز جدید طراحی سایت

شرکت گیلار

با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی سایت ، به عرصه فعالیت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان می دهد که اغلب اشخاص، شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی سایت صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای ۲۳ میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب می شود. 
در صورتی که تمایل دارید صاحب یک سایت اینترنتی باشید می توانید با ما تماس بگیرید و هدف سایت و نیازهای کاربران سایت را با ما در میان بگذارید. ما پس از بررسی موارد مورد نظر شما، طراحی سایت شما را بر عهده خواهیم گرفت. شرکت داده پردازی فراتک انواع طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فروشگاهی ،… را اجرا مینماید. به لیست مشتریان ما نگاهی بیاندازید، مطمئناً از اینکه طراحی سایت خود را به ما می سپارید، آسوده خاطر خواهید بود.

طراحی سایت در تبریز،جلفا،ارس

طراحی سایت در تبریز،جلفا،ارس

مزایای داشتن یک وب سایت :

در متن زیر سعی شده دلایل داشتن یک سایت ذکر شود. شما با توجه به کلیه شرایط مربوط به حرفه خود می توانید تصمیم بگیرید که یک سایت در بالا بردن راندمان کاری شما چه مقدار تاثیرگذار است. با تمام مزایایی که داشتن یک سایت دارد ولی هزینه این روش تبلیغاتی بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی است. یک سایت می تواند نقش یک بروشور،بیلبورد و … را برای شما ایفا کند با این تفاوت که :

 • ● شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازدید کنندگان معرفی کنید، (هیچ محدودیتی در تعداد صفحات و میزان توضیحات ندارید) آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید.
 • ● یک سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.
 • ● با استفاده از یک سایت اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.
 • ● مشتریان ممکن است ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی می توانند به سایت شما مراجعه کنند. پس وب سایت نماینده ای از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است.
 • ● با گسترش اینترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می کنند افزوده می شود. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان.
  طراحی سایت جدید تبریز

  طراحی سایت جدید تبریز

درآخر همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبلیغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جویی در همه منابع، به وسیله یک سایت انجام پذیر است
امروزه ، نقطه آغازین تماس مشتری با یک شرکت اغلب سایت آن شرکت است. بر این اساس حضور در شبکه جهانی اینترنت (حتی اگر حضوری ضعیف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقی می شود.

۲ پاسخ

 • سید اسداله شامیمهر ۲, ۱۳۹۴ در ۵:۵۰ ب.ظ

  سلام
  یک سایت ارزان قیمت (سایت تقریبا ارزان) برای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی با رعایت استاندارهای روز میخواستم. چقدر وقت و هزینه بر میداره؟؟؟؟
  طراحی سایت خوب باشه و سایت حرفه ای باشه چقدر هزینه برمیداره؟؟؟
  تشکر میکنم جواب بدید

  پاسخ
  • gilar.starمهر ۶, ۱۳۹۴ در ۷:۴۷ ق.ظ

   بادرود – جهت دریافت قیمت سایت ارزان و سایت حرفه ای حضوری تشریف بیاورید.باتشکر

   پاسخ

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!