طراحی سایت در دهکده جهانی

طراحی سایت در دهکده جهانی

طراحی سایت B2C تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک برای اولین بار در تبریز
طراحی صنعتی سایت

طراحی سایت شرکتهای صنعتی و بازرگانی در تبریز

 1. آیا میخواهید با طراحی سایت B2C بستری برای فروش محصولات در اینترنت فراهم کنید؟

 2. آیا میخواهید یک شرکت بازرگانی موفق و بروز داشته باشید؟

 3. آیا میخواهید در تمام دنیا فروش داشته باشید؟

 4. آیا میخواهید طراحی سایت موفق داشته باشید؟

  طراحی سایت مدرن تبریز

شما با داشتن وب سایت بازرگانی، راه را برای حضور شرکت بازرگانی خود در بازارهای تازه هموار می کنید و خود را به جهانیان معرفی می نمایید.
 1. WEB-DESIGN-طراحی-سایت-تبریز
 2. تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت و B2C تجارت بین فروشنده با مصرف کننده یا Business to Consumer است. تجارت B2C با گسترش اینترنت بسیار افزایش پیدا کرده به گونه ای که افراد با صرف اندک زمانی محصول مورد نیاز خود را خریداری می کنند و به صورت آنلاین مبلغ آن را می پردازند.
 3. تجارت از نوع B2C مزایای بسیاری هم برای فروشنده محصول و هم برای خریدار دارد. از مزایای سایت B2C برای فروشندگان این است که مشتریانشان فقط به مغازه و فروشگاه محدود نمی شوند و شامل بخشی از کاربران اینترنتی نیز می گردد که این امر باعث فروش بیشتر محصولات و شناخته شدن در عرصه اینترنت می شود. از سوی دیگر خریدار یک کالا ترجیح میدهد اطلاعات مربوط به چند محصول را در اختیار داشته باشد و با مقایسه ی آنها بهترین را برگزیند که این امر در محیط یک فروشگاه به خوبی و آسانی یک سایت امکان پذیر نیست.
 4. با طراحی سایت B2C،‌ خریدار یک محصول می تواند اطلاعاتی از کالای مورد نیاز خود را دریافت کند و براساس ویژگی های ظاهری همچون نوع، رنگ، وزن و اندازه به مقایسه کالاها بپردازد و همچنین قیمت ها را نیز مورد بررسی قرار دهد و در آخر با انتخاب محصول و فروشنده مورد نظر خود به آسانی خرید خود را انجام دهد. همه ی این مراحل با صرف زمانی کوتاه صورت میگیرد، بدون این که وقت خود را در خیابانها و فروشگاه ها هدر دهد و در آخر هم به محصول مطلوب نرسد!
 5. آیا میخواهید با طراحی یک سایت B2C بستری برای فروش محصولات در اینترنت فراهم کنید؟
 6. داشتن فروشگاه الکترونیک مثل داشتن یک مغازه در دنیای واقعی است و داشتن یک سایت B2C مانند داشتن یک بازارچه در دنیای واقعی است که شما می توانید مغازه های خود را در آن اجاره دهید، ما میتوانیم با طراحی سایت B2C شما را به اهدافتان برسانیم و سایت شما را در نتایج جست و جوی گوگل بالا بیاوریم.طراحی-سایت-خاص-در-تبریز

طراحی سایت پیشرفته در تبریز

 1. Analysis Site

 2. Digital Marketing

 3. ارائه راهکارهای طراحی سایت تبریز
 4. Internet marketing
 5. طراحی سایت و فروشگاه

  طراحی-سایت-در-دهکده-جهانی

  طراحی-سایت-در-دهکده-جهانی

  “طراحی وبسایت ریسپانسیو در تبریز،جلفا،ارس،ماکو”

  طراحی سایت جدید و حرفه ای در تبریز

  طراحی سایت تبریز

  طراحی سایت گیلار

  »طراحی سایت با بهترین پشتیبانی در تبریز«

  تلفن ثبت سفارش:۳۵۵۳۳۷۵۹-۰۴۱

  ۰۹۱۴۹۱۲۳۲۱۹

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!