طراحی سایت در جلفا،منطقه آزاد ارس ،تبریز

آژانس طراحی سایت گیلار تبریز ،آماده خدمت رسانی به کلیه شرکتها، هتل ها، مراکز تجاری، املاک و کلیه افراد فعال در انواع کسب و کار در منطقه آزاد ارس ،جلفا می باشد. با توجه به توسعه روزافزون این منطقه آزاد تجاری و افزایش توریست به این منطقه، ورود به بازار تجارت الکترونیک برای بازرگانان و شرکت های مختلف در این منطقه به یک نیاز اساسی مبدل شده است.

لذا آژانس طراحی سایت گیلار با بهره گیری از نیروهای متخصص آشنا به بازار منطقه جلفا و منطقه آزاد ارس، اقدام به خدمت رسانی در حوزه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی در جلفا و منطقه آزاد ارس نموده است.

اهمیت بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت در جلفا و منطقه آزاد ارس

با توجه به افزایش استفاده کاربران از کامپیوتر، موبایل و تبلت و همچنین مرجع جستجوی اینترنتی مانند گوگل، بازاریابی اینترنتی و حضور پر رنگ در دنیای مجازی به یکی از ارکان اصلی بازاریابی شرکتها و اشخاص درآمده است.

و این مهم در رابطه با جلفا و منطقه آزاد ارس نیز صدق می کند. متخصصان بازاریابی اینترنتی ما با استفاده از ابزار موجود اقدام به بررسی و تحقیق از کاربران فعال در اینترنت کرده اند. در مهم ترین این بررسی ها که در مورد میزان جستجوی کاربران با کلمات کلیدی مرتبط با جلفا و منطقه آزاد ارس است، به اهمیت وجود بازاری بکر برای بازرگانان ، شرکت ها و کسب و کارهای مختلف در دنیای مجازی پی بردیم.

گیلار وب تبریز

گیلار وب تبریز

حال بطور خلاصه به آمار جستجوی کاربران با بعضی کلمات مرتبط با جزیره کیش می پردازیم. منبع جستجوها، موتور جستجوی گوگل است و آمار جستجوی میانگین ماهانه هر کلمه در جلوی آن کلمه نوشته شده است.

میانگین بازدید ماهانه از اکتبر ۲۰۱۳ تا اکتبر ۲۰۱۴ می باشد.

  • جلفا: ۲۲٫۲۰۰ جستجوی ماهانه
  • تور جلفا: ۳۳٫۱۰۰ جستجوی ماهانه
  • هتل های جلفا: ۸٫۱۰۰ جستجوی ماهانه
  • منطقه آزاد ارس: ۵٫۴۰۰ جستجوی ماهانه
  • قیمت تور جلفا: ۲٫۴۰۰ جستجوی ماهانه
  • جاهای دیدنی جلفا : ۲٫۴۰۰ جستجوی ماهانه
  • کار در منطقه آزاد ارس: ۱٫۹۰۰ جستجوی هامانه
  • بلیط جلفا: ۱٫۹۰۰ جستجوی ماهانه
  • دانشگاه آزاد ارس: ۱٫۹۰۰ جستجوی ماهانه

و هزاران کلمه کلیدی مرتبط با کسب و کار شما که روزانه توسط کاربران در گوگل جستجو می شود.


با توجه به افزایش صعودی میزان جستجوها، طراحی و راه اندازی وب سایت مرتبط با کسب و کار شما توصیه می گردد. آژانس طراحی سایت گیلار در این زمینه آماده همکاری با شماست. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با نماینده ما در تبریز یا همدان  تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت جلفا،منطقه آزاد ارس

طراحی سایت جلفا،منطقه آزاد ارس

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!