طراحی سایت خبری/طراحی سایت دولتی

طراحی سایت خبری/طراحی سایت دولتی

امروزه اغلب افراد جامعه اخبار و مطالب  روز دنیا را از طریق *اینترنت و خبرگزاری ها بدست می آورند و تمام جزئیات اخبار روز دنیا را از طریق وبسایت های خبری استخراج می کنند و اطلاعات خود را در هر زمینه ای افزایش می دهند .
از این رو بسیاری از کسانیکه با اینترنت و شبکه های اجتماعی سرو کار دارند به فکر داشتم یک وب سایت خبری افتاده اند که طراحی این نوع سایت ها به تخصص های خاصی نیاز دارد . به همین دلیل شرکت طراحی سایت تبریز اقدام به طراحی سایت خبری در تبریز می نماید و از افرادی که قصد دارند جنین سایتی داشته باشند دعوت می کند تا با مشاوره رایگان با متخصصان ما راه دراز خود را برای طراحی سایت خبری را به ما بسپارند تا در کمترین زمان ممکن و با گرافیک مناسب صاحب یک وب سایت خوب و محبوب شوند . طراحی سایت خبری تخصص ماست که با حداقل زمان و هزینه ممکن حداکثر امکانات یک سایت خبری را برای شما فراهم می آوریم .

سایت های دولتی و سازمانی به منظور تعامل بهتر و نزدیک‌تر با مخاطبان، کمک به ایجاد هماهنگی بین* بنگاه های اقتصادی، ارائه سرویس های سازمان به صورت شبانه روزی به مخاطبان، ایجاد زیر ساختار اطلاعاتی یکسان بین سازمانهای دولتی و رفع بی‌نظمی در برنامه‌ها و سیستمهای پراکنده  طراحی و راه اندازی می گردد.
طراحی سایت گیلار  با در نظر گرفتن موارد فوق و توجه به نیاز سازمان ها و ارگان های دولتی با تکیه بر دانش و تجربیات خود و بهره گیری از کارشناسان مجرب خود در زمینه طراحی سایت های دولتی و سازمانی در تبریز فعالیت دارد.
یک سازمان برای راه اندازی سایت خود به چیزی بیش از یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS نیاز دارد. طراحی سایت در گیلار با آنالیز و اطلاع از نیازهای سازمان ها و نهادهای دولتی، اقدام به جمع آوری و ارائه راهکارهای جامعی جهت راه اندازی، توسعه و امن سازی این سایت‌ها می‌نماید. این راه حل‌ها مجموعه‌ای از خدمات تخصصی از جمله معماری اطلاعات، طراحی گرافیکی، ورود تامین محتوا ، راهکارهای امنیتی و پیاده سازی فرآیندهای اداری می باشد.
پیاده‌سازی سایت هر سازمان یکی از مهم‌ترین نیاز‌ها برای ایجاد یک نقطه واحد جهت دستیابی به اطلاعات و خدمات مورد نیاز کلیه مخاطبین اعم از داخلی ( واحدهای سازمان، مدیران، مسئولین، کارکنان، خانواده‌های کارکنان )، دولت) سازمانهای تابعه و شرکتهای دولتی )، مخاطبین خارجی ( رسانه‌ها، محققین، و …) و مخاطبین بین المللی می باشد.

طراحی سایت حرفه ای تبریز

طراحی سایت حرفه ای تبریز

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!