طراحی سایت حرفه ای و ارزان قیمت در تبریز

طراحی سایت حرفه ای و ارزان قیمت در تبریز

اگر شما هم قصد راه اندازی یک وب سایت برای شرکت، موسسه ،سازمان یا کسب و کار خود را دارید ابتدا می بایست با شرکت های طراح سایت مذاکره و مشورت نمایید. با اعلام نیازهای خود و بررسی آنها توسط کارشناسان طراح سایت و فناوری اطلاعات راهکارهایی به شما ارائه می گردد. طراحان سایت گیلار با استفاده از نرم افزارهای open source مانند جوملا و ورد پرس، CMS ها یا کد نویسی سفارشی با زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند php و Asp.net اقدام به طراحی وب سایت شما می کنند. در واقع طراح پس از نیاز سنجی و تطبیق نیازها با روش های طراحی ارائه شده توسط شرکت طراح، راهکار خود را ارائه می دهد.

خلاقیت در طراحی سایت تبریز

خلاقیت در طراحی سایت تبریز

همه موسسات ،کارخانه ها ،سازمان ها و شرکت ها و یا حتی خیلی از افراد نیاز به طراحی سایتی برای معرفی و ارائه خدمات خود دارند. اطلاع از مراحل طراحی سایت به طراحی سایت کارا و مطابق نیازهای مشتری کمک شایانی می نماید. طراحان سایت برای انجام این مراحل نیازمند دریافت اطلاعات (شامل حیطه کاری، نیازمندی ها و سلایق) از مشتری می باشند. روند طراحی سایت شامل مراحلی همچون: نیاز سنجی، انتخاب روش طراحی، تهیه دامنه و هاست، تعیین بخش های مختلف وب سایت، گردآوری و تهیه محتوای صفحات و… می باشد.

  • طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

  • طراحی سایت تبلیغاتی است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت.

  • سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی.

طراحی وبسایت به روز در تبریز

طراحی وبسایت به روز در تبریز

 

وقتی تصمیم بر داشتن وب سایت نمودیم، اولین چیزی که برایمان علامت سوال میشه هزینه ی اونه که خیلی هم مهمه. متاسفانه برای طراحی سایت، هیچ نرخ ثابت و تعیین شده ای وجود نداره. کافیه تلفن رو بردارید و با چند تا شرکت طراحی سایت تماس بگیرید؛ برای یک سایت با امکانات مشخص، اختلاف قیمت شرکت ها شاید به چند میلیون برسه و همانطور که گفتیم الزاماً هزینه بالاتر کیفیت بیشتری نصیب شما نمیکند.

 

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود

شرکت طراحی سایت گیلار  همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید بنابراین تضمین ما کیفیت بالای طراحی ، بهینه سازی تخصصی و ارائه پشتیبانی کامل و ۲۴ ساعته با پایین ترین هزینه می باشد.

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!