طراحی سایت با پشتیبانی ۲۴ ساعته تبریز

تخصص گیلار

“طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای, طراحی پرتال(پورتال) ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.”


شرکت ها و گروه های *طراحی سایت زیادی در کشور عزیزمان ایران وجود دارند.

ولی آیا وظیفه یک شرکت طراحی سایت فقط طراحی سایت کارفرما است؟

مطمئن باشید نیاز یک کارفرما به شرکت طراحی کننده سایت خود ، بعد از طراحی نسبت به قبل از طراحی ، چند برابر می شود.

خیلی از شرکت های طراحی سایت وجود دارند که فقط تا تسویه حساب سایت طراحی شده ، کارفرما را پشتیبانی و راهنمایی می کنند.

شرکت گیلار بیشتر وظیفه خود نسبت به کارفرما را بعد از طراحی سایت می داند و از آن جایی که ممکن است کارفرما بعد ها به مشکل برخورد ، همیشه در و در هر زمان حاضر به پشتیبانی کارفرمای خود است….

این یک شعار نیست . شما می توانید برای اطمینان بیشتر با مشتریان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.
طراحی سایت همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته ، طراحی سایت با پشتیبانی حرفه ای ، طراحی سایت + پشتیبانی قوی ، طراحی سایت و پشتیبانی رایگان ، طراحی سایت با پشتیبانی ۲۴ ساعته

seo

seo

“سئو یا بهینه سازی وب سایت چیست؟ سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو (SEO)، فرایند و پروسه ای است که باعث بهبود *رتبه وب سایت شما و یا صفحه وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت طبیعی و بدون پرداخت هزینه به موتور جستجو می شود. برای انجام کار  SEO در نظر میگیرند موتور جستجو چگونه کار می کند، مخاطبان چه کلماتی را جستجو می کنند و بر اساس آن در وب سایت  تغییر می دهند تا به جایگاه مورد نظر برسد. در واقع وقتی بحث SEO مطرح می شود منظور از موتور جستجو معمولا گوگل است. زیرا اکثر کاربران وب (به ویژه در ایران) از این موتور جستجو استفاده می کنند.”

چرا به سئو (بهینه سازی وب سایت) نیاز داریم؟

خب ، ترافیک اصلی بر روی یک *وب سایت از طریق موتورهای جستجوی اصلی مانند google ،bing و yahoo ایجاد می شود. اگر چه سایر روشها مانند تبلیغات، تبادل لینک و … باعث افزایش بازدید سایت شما می شود اما ابتدایی ترین و مهمترین روش هدایت کاربران به سایت شما موتورهای جستجو هستند .

افراد آنچه را که نیاز دارند در اینترنت جستجو می کنند و اگر *وب سایت شما توسط موتورهای جستجو یافت نشود، مخاطبان زیادی را که خودشان در حال جستجو برای یافتن خدماتی که شما ارائه می دهید هستند را به رقبایتان می دهید.

چرا موتورهای جستجو بدون سئو (بهینه سازی وب سایت) وب سایت شما را پیدا نمی کنند؟

موتورهای جستجو باهوشند اما به کمک نیاز دارند. موتورهای جستجوی اصلی دائماً در حال توسعه تکنولوژی خود به منظور پیمایش عمیق تر یک وب سایت و بازگرداندن نتایج بهتر به کاربران خود هستند.

“سئو (بهینه سازی وب سایت یا SEO) کمک می کند که شما محتوای وب سایت خود را راحت تر در دسترس موتورهای جستجو قرار دهید و با تکنیکهای سئو (SEO) ،موتور جستجو را متقاعد می کنید که وب سایت شما را در مکان های بالاتری از نتایج جستجو برگرداند.

ما چگونه می توانیم خدمات سئو به شما ارائه دهیم؟

ما با تجزیه و تحلیل وب سایت شما، اطلاعات دقیق از زمینه کاری شما، یافتن کلماتی که جامعه مخاطبین وب سایت شما دنبال آن هستند و بررسی رقبای شما در گوگل، رتبه وب سایت شما را به صورت بهبود می بخشیم. ما کار *بهینه سازی وب سایت (سئو) را به صورت تضمین شده انجام می دهیم.

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!