طراحی سایت ، مالتی مدیا همدان

طراحی سایت ، مالتی مدیا همدان

مرکز تخصصی طراحی سایت و پیاده سازی پروژه های مبتنی بر وب و فناوری اطلاعات

شرکت گیلار،بزرگترین مرکز تخصصی طراحی سایت ،بهینه سازی ویژه سایت ، تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی . بنیانگذار پیشرو انفورماتیک در اواسط دهه نود راه کسب تجربه و دانش را پیمود و قدم به قدم کوله بار خود را با تجاربی مفید اندوخت، با او همسو شدیم تا اینکه در سال ۱۳۹۳ فعالیت متمایزی را در عرصه وب آغاز نمودیم و نامی برتر را در این صنعت بخود اختصاص دادیم. هنر ما بهره گیری از خلاقیت ایرانی است.

طراحی حرفه ای سایت در پایتخت تاریخ و  تمدن همدان

جشنواره بهینه سازی سایت در گوگل – رتبه اول گوگل را تنها در پروژه ای ۳۰ روزه با قیمتی استثنایی را با ما تجربه کنید .

با  “گیلار” بازار اینترنت در دستان شماست. همین حالا به کسب و کارتان رونق بدهید و بازار اینترنتی را قبضه کنید.

تبلیغات-اینترنتی

تبلیغات-اینترنتی

طراحی گرافیک-سایت

طراحی گرافیک-سایت

طراحی وب سایت:ساخت انواع وب سایت در شرکت گیلار با بهره گیری از متخصصان برنامه نویسی ، گرافیست های حرفه ای در تمامی اصناف و زمینه ها اقدام به ساخت وب سایت می نماید . این شرکت مفتخر است تا کنون با بیش از ۱۰۰ نمونه پروژه ساخت سایت در بالاترین رده وب ایران جای گرفته است. اگر شما هم صاحب صنفی هستید همین حالا با ما تماس بگیرید .

تجارت الکترونیک:آیا شما تاکنون از روش های تجارت سنتی استفاده می کردید، آیا می دانید بهره وری تجارت به روش الکترونیک ۷۷ درصد بالاتر از روش های سنتی و قالب جامعه می باشد، با کمترین سرمایه و صرف بهینه ترین زمان تجارت الکترونیک را آغاز کرده و ضمن کاهش هزینه های تجاری خود درآمدتان را چند برابر نمایید. پیشرو انفورماتیک با بهره گیری از برترین کارشناسان ایرانی و خارجی در حوزه تجارت الکترونیک رزومه بسیار خوبی را در این حوزه به ثبت رسانیده و اصناف بسیاری را از برشکستگی نجات داده است.

بهینه سازی ویژه:بهینه سازی سایت (SEO) که مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد، بهینه سازی سایت یعنی درآمد شما. سایت خود را به ما سپرده و در پروژه ای ۵۰ روزه در رتبه های برتر گوگل در صنف مورد دلخواهتان دیده شوید. مراحل بهینه سازی سایت شما در پیشرو انفورماتیک به ترتیب: بررسی و تحلیل کلمات کلیدی، آنالیز رقباء، تولید محتوا، بهینه سازی قالب، بررسی و تولید لینک های خارجی و در نهایت نتیجه گیری و ثبات جایگاه می باشد. به طور متوسط ۷۵ الی ۸۰ درصد بازدیدهایی که از یک وب سایت صورت می‌گیرد از درگاه موتورهای جستجو می باشد.

site-gilar

site-gilar

فستیوال  طراحی مالتی مدیا،تیزر،کاتالوگ الکترونیکی در همدان

موبایل فرندلی

با طراحی سایت *ریسپانسیو نیاز به راه‌اندازی نسخه موبایل جداگانه برای سایت شما نیست و هزینه‌های توسعه و نگهداری وبسایت کاهش خواهد یافت. در طراحی سایت یک نگاه واحد وجود دارد و دیگر شاهد چند پارگی نسخه های مختلف سایت خود نیستید.

طراحی *وب سایت واکنش گرا از تکنیک های جدید طراحی سایت می باشد و این امکان را به کاربر می دهد که در دستگاه های مختلف بتوانند با سایت تعامل برقرار نمایند. از آنجا که این تکنیک روی تجربه کاربر تأثیر مثبت می گذارد و از طرفی سایت شما را سئو فرندلی می کند در نتیجه استفاده از این تکنیک را به شما توصیه می کنیم.

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!