طراحی سایت،تجارت الکترونیک،بهینه سازی،برنامه نویسی در همدان

شرکت توسعه وب گیلار در سال ۱۳۸۹در زمینه  فن آوری اطلاعات و گسترش ارتباطات و تبلیغات با مجوز رسمی از اداره ارشاد تاسیس گردیده است.
این شرکت طراحی، اجرا، ‫پشتیبانی و مدیریت وب سایت‬ های اینترنتی و همچنین ارائه سرویسهای تحت وب تجارت الکترونیکی را عمده ماموریت خود تعریف کرده و بیشتر محصولات و خدمات را در همین حوزه ها متمرکز کرده است و با شعار*با ما در صفحه اول گوگل  بدرخشید*تلاش دارد با گرد هم آوردن گروه بزرگی از برجسته ترین متخصصان فن آوری اطلاعات، به سازمانها و کسب و کارها در شکل گیری سازمان الکترونیکی و کسب و کار الکترونیکی یاری رساند و همه عوامل را به گونه ای در کنار هم بچیند که نهایتا هدف مشتریانش از ایجاد وب سایت تحقق یابد.
و در همین راستا و با توجه به اینکه تجارت الکترونیکی را ترکیبی از “*تجارت* و *الکترونیک* می داند با تجارت کسب و کارها را نیز برای موفقیت در حوزه تجارت الکترونیکی آماده تر سازد. همچنین ما به مشتری هایمان در جنبه های خلاقیت، تجارت الکترونیک و هنر حرفه ای برای بروز رسانی هر چه بیشتر شرکت و محصولاتشان، داشتن کاتالوگ های اکترونیکی قدرتمند، افزایش فروش، کاهش هزینه های تجارت و افزایش میزان بازدید کنندگان *(SEO) از طریق برنامه ای منسجم ،مستحکم و انعطاف پذیر کمک می کنیم.اولین قدم ما در ارتباط با مشتری، آشنایی کامل با مشتری و نیازهای وی می باشد، پس از شناسایی کامل مشتری و نیاز ها و خواست ها و اهداف مشتری، گیلار شروع به ایجاد یک استراتژی منحصر به فرد آن شرکت خواهد کرد. بعد از این مرحله و با بدست آوردن طرحی اولیه منطبق بر کلیه نیاز ها و خواست ها و اهداف مشتری و توافق با مشتری کار روی ایجاد طرح *گرافیکی و ظاهری پروژه شروع می شود و این کار تا حصول رضایت کامل مشتری و انطباق کامل آن با نظریات مشتری ادامه می یابد.پس از این مراحل کار اصلی پروژه با حضور تیم مجرب برنامه نویسی گیلار شروع می شود.در انتها پروژه بدست آمده برای کشف نقوص احتمالی بررسی میشود چرا که شهرت شما شهرت ما نیز محسوب می شود.لازم به تذکر است که نقطه نظر مشتری در تک تک این مراحل پرسیده و اعمال می شود.پس از اتمام کلیه این مراحل و اتمام موفقیت آمیز پروژه نوبت به مرحله نصب و راه اندازی پروژه و آموزش نحوه استفاده از آن به مشتری می رسد . شرکت گیلار هم چنین افتخار ارائه سرویس در زمینه انتخاب دامنه مناسب وهاست و ارائه خدمات پشتیبانی همه جانبه محصولاتش را دارد.

طرای سایت :یکی از سرویس های گیلار *طراحی سایت می باشد. اما نکته مهم آن است که کلیه وب سایت هایی که در این مجموعه طراحی می شود داینامیک، با کدهای استاندارد و مطابق با الگوریتم های جدید گوگل “بهینه سازی شده است و از این رو این سایت می توانند بعد از مدتی فعالیت دارای رتبه خوبی در موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو “داشته باشند.

بازاریابی اینترنتی:یکی دیگر از خدمات شرکت گیلار می باشد که در کنار طراحی حرفه ای سایت ، سئو و بهینه سازی سایت صورت می گیرد.این کار با پیاده سازی سیستم ایمیل مارکتینگ، بالابردن بازدید و آنالیز آن صورت می گیرد که با این روش شرکت ها می توانند برای بالابردن فروش و یا سود وب سایت خود با گیلار همکاری داشته باشند.

برند سازی آنلاین:در دنیای اینترنت و آنلاین ساختن و به شهرت رساندن یک برند بسیار بسیار آسان تر از* برندسازی در دنیای آفلاین می باشد. امروزه مشتریان بسیار سخت گیر تر از قبل شده اند و دوست دارند از برندهای معروف خرید خود را انجام دهند از این رو برندسازی می تواند موفقیت های زیادی را برای شرکت به همراه داشته باشد برندسازی در گیلار برای شرکت ها و حتی افراد (بازیگر، خواننده ، اساتید و …) صورت می گیرد.

طراحی سایت داینامیک: بهترین گزینه طراحی “سایت برای کسانی است که وقت و هزینه برایشان در طراحی سایت مهم است. کلیه *وب سایت های طراحی شده توسط شرکت ما  داینامیک است. به زبان ساده منظور از طراحی “وب سایت داینامیک” وب سایتی است که صاحب وب سایت بتواند محتوای وب سایتش را خودش ، در هر زمان که خواست، به روز کند. ما قابلیت های بسیار زیادی در طراحی وب سایت های داینامیک “به مشتریان خود ارائه می دهیم. تنظیمات گسترده مدیریتی در پنل مدیریت وب سایت، به صاحب سایت این امکان را می دهد که بسیاری از تنظیمات مربوط به نحوه نمایش اطلاعات در سایت، سئو، و تنظیماتی که مربوط به تعامل با کاربران سایت می شود را خودش تعریف کند.

طراحی سایت داینامیک یا استاتیک

در طراحی سایت استاتیک صاحب سایت نمی تواند محتوای وب سایت را به راحتی تغییر دهد.

  • این روزها کمتر کسی از وب سایت های استاتیک استفاده می کند.
    هر چند در شرایط یکسان سرعت بارگذاری صفحات سایت در طراحی سایت استاتیک بیشتر از طراحی سایت داینامیک است . اما به دلیل مشکلاتی مانند عدم امکان توسعه و به روز رسانی توسط صاحب سایت، تعداد صفحات این سایت ها بسیار محدود خواهد بود و از چند عدد تجاوز نمی کند.

دوستان:قبل از هر کاری شما باید هدف مشخصی داشته باشید تا مصمم تر آن را دنبال کنید، پس برای ساختن یک *وب سایت هم هدف از ساخت آنرا مشخص کنید به طور مثال موضوع آن چیست یا چه طرحی می خواهید داشته باشه با چه تعداد صفحه.بد نیست که نوع مخاطبین و بیننده ها را هم مشخص کنید که چه کسانی قرار است از سایت شما استفاده کنند. شما می توانید در ابتدا از یک سایت شخصی شروع کنید، فکر کنم با پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر و اینترنت در آینده نزدیک هر کسی مانند شناسنامه باید یک سایت برای معرفی خود داشته باشد. همیشه سعی کنید تا مطالب را متناسب با مضمون سایت انتخاب کنید و در هر قسمت یک هدف را دنبال کنید که بیننده گیج و فراری نشود. اگر سایت شما شخصی است و در آن خاطرات ، عکسهای خود یا دوستانتان را گذاشته اید پس دیگر نباید “تبلیغ محصولات تولیدی را اضافه کنید یا بالعکس.

وب چیست؟

دوستان: سایت وب، مجموعه ی از صفحات مرتبط به یکدیگر است که انبوهی از اطلاعات را در قالب متن، تصویر، صدا، و فیلم در اختیار بیننده قرار میدهد.
*وب سایت، مکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت” است. یک وب سایت میتواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی بروز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.
*وب سایت شما می تواند محلی برای تجارت شما باشد عرضه محصولات شما .
وب سایت می تواند رزومه و معرفی توانایی های شما باشد یا نمونه کار شما و یا حتی محلی برای نوشته ها و تحقیقات و مقالات شما .
مهمترین عامل برای موفقیت یک وب سایت در بستر وب جذب بیننده می باشد و جدا از خدمات ارایه شده در آن، باید بیننده داشته باشد و بطور کلی تعداد بینندگان یک سایت برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب است.
خب ، روشن است که فقط یک طراحی جذاب زیبا و چشمگیر تضمینی برای آمدن کاربران به سایت نمی باشد، بلکه باید بینندگان را به طریقی به سایت جذب نمود.
بدون تردید بهترین راه برای رفع نیازهای اطلاعاتی کاربران، موتورهای جستجو میباشند. یعنی اگر در جستجوی کسب اطلاعات در رابطه با موضوعی خاص و یا به دنبال خدمات و یا کالایی باشید، در اولین گام به سراغ موتورهای جستجوگر خواهید رفت.
امروزه موتورهای جستجو یکی از ابزارهای قدرتمند و مهم در بستر *وب می باشند و کمک فراوانی به کاربران اینترنتی می نمایید که آمارها نیزگواهی بر این ادعا می باشند :۸۲% از کاربران اینترنت، موتورهای جستجوگر را ابزار اصلی خود برای یافتن وب سایت ها عنوان کرده اند.
۵۷% از کاربران اینترنت، هر روز جستجو می کنند و ۴۶ درصد این جستجوها برای کالا یا خدمات است.
همانگونه که آمارها نشان میدهند *موتورهای جستجوگر ابزار مناسبی هستند که خریداران به کمک آنها، کالا یا خدمات (اطلاعات) مورد نیاز خود را می یابند. البته بسیاری از کاربران دریافته اند که در اغلب موارد ۱۰ رتبه اول (صفحه نخست) نتایج جستجو می تواند خواسته آنها را برآورده کند و هنوز هم علاقه دارند که تنها ۱۰ سایت اول در نتایج جستجو را مرور کنند.
با توجه به این آمارها، اهمیت کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو روشن تر می شود، بطوریکه رتبه بالاتر برابر است با بازدید کننده بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر.
با توجه به روشن شدن اهمیت موتورهای جستجو باید هر وب سایتی برای موفقیت حتما” در نتایج آنها حضور داشته باشد که راه حضور آن نیز تنها به وسیله روش ها و تکنیک های خاصی امکان پذیر است.
حضور در موتورهای جستجو ،پس از نصب و راه اندازی سایت گامی است که هیچگاه نباید فراموش شود.اما نکته ای که نباید فراموش کرد آن است که تنها حضور در این موتورها کافی نیست چرا که معمولا کاربران نتیجه مورد نظر خود را در صفحه نخست و یا دوم انتظار دارند، بنابراین پیروزی در رقابت برای قرار گرفتن در صفحات نخست در جستجوی کلمات کلیدی خاص بسیار اهمیت دارد.
ما طرح کاملی برای بهینه سازی صفحات و اعمال روشهای خاص در آنها قبل از معرفی و نیز نظارت و نگهداری رتبه به دست آمده پس از حضور در موتور های جستجو داریم تا جوینده شما ، یابنده باشد.
ما با توجه به شناختی که بر روی الگوریتم عمل گوگل داریم سایت شما را به رتبه ای شایسته آن است خواهیم رساند. و با توجه نوع فعالیت، سایت شما را آنالیز خواهیم نمود. و به رتبه ای که شایسته آن است خواهیم رساند.

طراحی سایت-بازاریابی

طراحی سایت-بازاریابی

برتری های طراحی سایت داینامیک نسبت به استاتیک

به طور خلاصه طراحی سایت داینامیک دارای مزایایی نسبت یه طراحی سایت استاتیک است که برخی از آنها عبارتند از:

  • امکان افزایش صفحات وب سایت به راحتی و بدون نیاز به داشتن دانش فنی توسط صاحب سایت در طراحی سایت استاتیک
  • عدم محدودیت در تعداد صفحات وب سایت
  • امکان ویرایش مطالب تنها از طریق اینترنت، بدون نیاز به استفاده از نرم افزار خاص
  • امکان انجام سئو بر روی سایت به راحتی
  • حجم پایین اطلاعات به خصوص در سایت هایی با تعداد صفحات زیاد ( مانند فروشگاه های اینترنتی و وب سایت های
  • خبری و …)

چاپ افست – چاپ افست تبریز- چاپ بنر – طراحی سایت کیک – طراحی سایت کلوچه – طراحی سایت شکلات – طراحی سایت بیسکویت – طراحی سایت عسل – طراحی سایت حبوبات – طراحی سایت کفش – طراحی سایت پوتین – طراحی سایت دیگ بخار – طراحی سایت دلستر – طراحی سایت نوشابه – طراحی سایت قندوشکر- طراحی سایت آردسازی – طراحی سایت فروش آنلاین – طراحی سایت املاک – طراحی سایت دانشگاه – طراحی سایت بسیج -طراحی سایت بازگانی – طراحی سایت محصولات کشاورزی – طراحی سایت سیر – طراحی سایت پروتئین – طراحی سایت کالباس -طراحی سایت پیتزا-طراحی سایت رستوران-طراحی سایت هتل-طراحی سایت آژانس هواپیماییطراحی سایت آهن – طراحی سایت فلزات – طراحی سایت معادن سنگ و مس و آهن – طراحی سایت درب و پنجره پی وی سی – طراحی سایت تولید گچ و آهک – طراحی سایت تراشکاری-طراحی سایت نرده آلومینیومی – طراحی سایت پنجره دوجداره – طراحی سایت شیشه – طراحی سایت ماشین – طراحی سایت بچینگ – طراحی سایت بیمارستان -طراحی سایت طلا و جواهر- طراحی سایت تمبر – طراحی سایت یراق آلات-طراحی سایت موکت-طراحی سایت فرش و قالی-طراحی سایت کارتن پلاست-طراحی سایت شکلات قهوه – طراحی سایت سماور-طراحی سایت یخچال-طراحی سایت کولر-طراحی سایت بخاریطراحی سایت ایزوگام-طراحی سایت قیر و گونی – طراحی سایت چسب – طراحی سایت درب ضد سرقت – طراحی سایت اسباب بازی – طراحی سایت مهدکودک – طراحی سایت آموزشگاه زبان

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!