سریعترین کرم بزرگ کننده باسن

کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن

کرم برجسته سازی باسن

۱۰۰% گیاهی فاقد هورمون

بهترین و مطمئن ترین روش برجسته سازی باسن بدون عوارض و درد

هیکل ساعت شنی و باسن بزرگ

چطور میتوانیم اندامی زیبا با کمر باریک و باسن برجسته داشته باشیم.

باسن برجسته و منحنی یکی از رازهای زیبایی اندام

باسن برزیلی معروفترین شکل باسن در جهان است.

کرم معجزه گر باسن

کرم معجزه گر باسن

بسیاری از ستاره های فیلم مانند صوفیه Vergara یا اسکارلت جوهانسون هیکل خود را شبیه ساعت شنی نموده اند که در میان زنان دنیا بسیار محبوب است و داشتن یک کمر باریک به دلایل زیباشناسی مهم است، اما با افزایش اندازه باسن و ایجاد منحنی میتوانید تبدیل به ملکه زیبایی شوید.
 • کرم بزرگ کننده باسن
 • کرم فرم دهنده و بزرگ کننده باسن حاوی عصاره گیاهان و میوه های موثر در عضله سازی باسن
 • صد در صد طبیعی

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

بهترین کرم معجزه گر برجسته ساز باسن

قیمت کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن: ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن

کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن

چگونه می توان باسن بزرگتر داشت؟

۱٫ تمرین هیپ افزایش سایز باسن
عضلات ران های شما هستند تا از minimus ماهیچه سرین، گلوتئوس ماکسیموس (Maximus) و همچنین به عنوان latae تانسور fasciae ساخته شده است. اگر شما می خواهید به استفاده از ورزش به باسن خود را برجسته نگاه دارید یا گسترده تر ،شما نیاز به کار بر روی ساخت این عضلات با انجام حرکات ورزشی هستید.
توصیه می شود که کسانی که می خواهند به گسترش باسن خود باید تمرینات که کار چندین قسمت از بدن خود را در همان زمان به جای تمرکز بر فقط عضلات اطراف باسن خود را انجام دهد. شما باید حداقل سه روز غیر متوالی در هفته به مدت حدود ۴-۵ هفته آموزش قبل از شما شروع به دیدن نتایج جدی است. Lunges برگزاری یک جفت دمبل را در دست خود را یک گام بزرگ به جلو با پای چپ خود را و خم شدن زانو خود را به خودتان پایین تر به زمین. پشت خود را صاف نگه دارید و فشار را با پاهای خود را به خودتان را به بازگشت به موقعیت شروع خود را پس از آن تکرار ورزش با پای راست. انجام ۱۰-۱۲ تکرار را برای هر پا. اسکات بایستید و پای خود را در اطراف عرض شانه در حالی که برگزاری دمبل در دو طرف خود را. سفت هسته خود را بکشد و پشت خود را تا راست و خم شدن زانو خود را به کاهش بدن خود را تا زمانی ران خود را موازی با زمین هستند. بازگشت به موقعیت شروع خود را و تکرار ورزش ۱۰-۱۲ بار. یوگا چند یوگا می تواند کمک به ساخت عضله و افزایش انعطاف پذیری خود را که می تواند کمک باسن خود را نگاه گسترده تر است. انجام یوگا امتداد مثل کبوتر، قورباغه، صورت گاو یا مارمولک می تواند کمک به رسیدن به اهداف خود و ورزش های دیگر در روال خود را ساده تر برای مدیریت. آدم ربایی هیپ ضمیمه یک بند مچ پا به پای راست خود را و یک محیط کم بر روی دستگاه کابل خود را انتخاب کنید. نوبه خود به طوری شانه چپ خود را دندانه دار کردن وزن چهره ها و بلند کردن پای راست در حالی که در حال حرکت پای خود را از پهلو به عنوان حد به سمت راست به عنوان شما می توانید. چرخش پا در سراسر بدن خود را، انجام ۱۰/۱۲ تکرار در هر پا. سمت دروغ گفتن پا آسانسور تسمه وزن مچ پا به پایین پاها و دروغ خود را در کنار خود با پاهای انباشته در بالای هر یک از دیگر و دست خود را بر روی باسن خود را. بلند پا پس از آن نشسته ۴۵ درجه از زمین و به آرامی آن را کمر پایین به زمین. تکرار ۱۰-۱۲ بار در هر پا.
ورزش برای گسترش منحنی باسن :
۲٫ شیوه های رایج از آن پروتئین و کربوهیدرات بیشتر. شما باید رژیم غذایی خود را با غذاهایی که دارای مقدار زیادی از کربوهیدرات و پروتئین به بدن، اما اجتناب از نوشابه، چیپس و دیگر تنقلات. کربوهیدرات مثل نان یا ماکارونی شما را با انرژی شما می توانید برای کامل انجام ورزش خود و پروتئین به شما کمک خواهد عضله شما نیاز به ایجاد باسن خود را نگاه گسترده تر ساخت فراهم می کند. نشستن بر روی لب به لب خود. اگر می خواهید باسن به نگاه بزرگتر شما می توانید این نگاه کنید به سادگی با نشستن در باسن یا باسن خود را. این اجازه خواهد داد چربی به ساخت تا در این منطقه از سطح بدن خود را در سرعت. سعی کنید کرم هیپ-افزایش. برخی از کرم ها در بازار ادعا می کنند که آنها را در باسن خود را جایگزین الاستین و کلاژن برای تشویق نسل عضلانی در این منطقه است که می تواند باسن خود را نگاه گسترده تر است. پد باسن خود را. شما می توانید شلوارک هیپ افزایش است که شامل پد فوم به باسن خود را نگاه گسترده تر از آنچه واقعا هستند را خریداری کنید. پد سیلیکون چسب همچنین می توانید در داخل لباس زیر خود را، جوراب شلواری یا لباس تنگ و به خودتان یک نگاه فولر را جمع می شود. با این حال، در نظر داشته باشید که ممکن است شما نیاز به خرید یک اندازه شلوار بزرگتر به جای این پد را تحمل کند. تنظیم وضعیت خود. ایستاده مستقیم با شانه کاهش یافته و وزن خود را در حال استراحت بر روی یک پا و مفصل ران محوری از می توانید به شکل S است که می تواند شما را نگاه curvier ایجاد کنید. محل دست در باسن خود را با انگشت شست خود را رو به جلو و یا عبور پاها خود را هنگامی که شما در حال نشسته به باسن خود را نگاه گسترده تر است. چرخش باسن. همانطور که راه رفتن، به یک نقطه از نوسانی باسن خود را برای جلب توجه به این منطقه است. شما می توانید این آرامش بخش بدن، کشیدن شانه های خود را به عقب و راه رفتن با یک پا در مقابل دیگر انجام دهد. سعی کنید اجازه می دهد تا اسلحه و باسن را به نوسان طور طبیعی و بدون برجسته آن به طور کامل به عنوان این می تواند شروع به نگاه خنده دار.
۳٫ جراحی
اگر شما مایل به  جراحی پلاستیک به منظور بهبود شکل باسن خود هستید. می توانید یک استخوان ران که درج یک “برش” از سیلیکون در زیر پوست در نزدیکی مفصل ران را به این منطقه نگاه میدارد منحنی باسن خود را بیشتر کنید.
 • کرم بزرگ کننده باسن
 • کرم فرم دهنده و بزرگ کننده باسن حاوی عصاره گیاهان و میوه های موثر در عضله سازی باسن
 • صد در صد طبیعی

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قیمت کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن: ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم معجزه گر باسن

کرم معجزه گر باسن

ورزش بزرگ شدن باسن و کرم بزرگ کننده باسن

با حرکات ورزشی مناسب و استفاده از کرم بزرگ کننده باسن به اندام ایده آل برسید.

بسیاری از نقاط ضعف عضلات اسکلت و اندام ها وراثتی هستند اما میتوان با برنامه ریزی درست تکنیک صحیح تغذیه مناسب و حرکات ورزشی مناسب و صبر به خواسته خود جامعه عمل بپوشانید البته نباید انتظار معجزه را هم داشت برای تقویت عضلات سرینی بهتر است اگر تمرینات هفته ای ۳ روز است ۲ روز را به تقویت این ناحیه بپردازید و تمرکز بیشتری روی این ناحیه به عنوان منطقه ضعیف خود داشته باشید میتوانید حرکت پشت پا ماشین تمرکز روی عضلات سرینی را اجرا کنید حرکت سرینی اجرا با هالتر را داشته باشید طوری تکنیک اجرا شود که تمرکز دقیقا روی این ناحیه معطوف شود و از همه مهمتر اسکوات کامل اجرا شود و ان هم با پز مناسب و صحیح و افزایش وزنه ها به صورت هرمی و دیگری صبر و حوصله

قبل از شروع حرکات ورزشی از کرم بزرگ کننده و فرم دهنده باسن استفاده نمایید.

ورزش بزرگ شدن باسن

ورزش بزرگ شدن باسن

تلفن ثبت سفارش و مشاوره رایگان:

۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قبل از انجام حرکات ورزشی از کرم بزرگ کننده و فرم دهنده سینه و باسن استفاده نمایید.

تلفن ثبت سفارش و مشاوره رایگان:

۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قیمت کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن:

۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

۳ پاسخ

 • goharخرداد ۱۵, ۱۳۹۵ در ۴:۱۸ ب.ظ

  سلام
  من ازتون کرم بزرگ کننده باسن خریدم و بعد از ۲ماه استفاده سایزم چند برابر شد.ازتون بخاطر محصولات خوبتون تشکر میکنم.

  پاسخ
 • فردوسخرداد ۱۶, ۱۳۹۵ در ۱:۲۵ ب.ظ

  سلام روزتون پربار
  ببخشید من باسن ندارم و فرم باسنم تخته.همسرم همیشه ایراد میگیره .تصمیم گرفتم باسنم رو بزرگ کنم .آیا کرم بزرگ کننده باسن ۱۰۰%تاثیر میزاره یا برم عمل کنم.

  پاسخ
  • gilar.starخرداد ۱۶, ۱۳۹۵ در ۳:۲۲ ب.ظ

   با درود – کرم بزرگ کننده باسن بسیار موثر میباشد در صورتی که اصولی استفاده شود.

   پاسخ

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!