راهکارهای طراحی وبسایت حرفه ای

راهکارهای طراحی وبسایت حرفه ای

در پیاده سازی و اجرای یک *وبسایت اینترنتی انتخاب مسیر درست و راهکاری مناسب برای دستیابی به اهداف مورد نظر اهمیت ویژه ای دارد. متخصصین ما با مشاوره رایگان برای دستیابی به بهترین انتخاب و راهکاری مناسب همواره در کنار شما خواهند بود.

گزینش و انتخاب روش *طراحی سایت از نظر برنامه نویسی و پیاده سازی اولین گام در رسیدن به یک راهکار مناسب میباشد. طراحی سایت به دو روش اجرا میگردد:
۱- برنامه نویسی اختصاصی
۲- سیستم مدیریت محتوا (CMS)
هر یک از این روش ها ویژگی های منحصر بفردی دارند، استفاده از برنامه نویسی اختصاصی برای طراحی سایت قابلیت های اختصاصی به یک سایت می بخشد و کاملا مطابق راهکار انتخابی اجرا میگردد ولی از نظر مالی هزینه بیشتری نسبت به روش دیگر در بر دارد و بیشتر برای پیاده سازی اتوماسیون های تحت وب بکار میرود.

استفاده از سیستم مدیریت محتوا علاوه بر هزینه کمتر امکان سهولت در مدیریت سایت و تولید محتوا را فراهم میکند.

طراحی وب سایت صنعتی

این راهکار برای تامین نیازهای یک واحد صنعتی ارائه میشود بطوریکه سایت اینترنتی واحد صنعتی بتواند دفتری مجازی فراهم نموده و امکان معرفی محصولات و خدمات،فروش، ارتباط با مشتریان و همکاران و دیگر نیازهای واحد صنعتی را به بهترین نحو ممکن برآورده نماید. امتیاز ویژه ای که در این راهکار در نظر گرفته شده است بهینه سازی اولیه سایت با اجرای بهینه سازی موتور جستجو و کلمات کلیدی میباشد که باعث ارتقای جایگاه سایت در نتایج موتورهای جستجو و افزایش بازدید سایت میگردد و باعث تصاحب جایگاهی مناسب برای واحد صنعتی در بازار پر رقابت تجارت الکترونیک در برابر رقبای خود میگردد.

طراحی سایت و پورتال دانشگاهی

شرکت گیلار با چندین تجربه همکاری به دانشگاهها و مراکز آموزشی راهکاری مناسب برای برآورده نمودن اهداف این مراکز ارائه میدهد، امکان مدیریت مراکز آموزشی،ارتباط با دانشجویان واساتید،ارائه مقالات آموزشی و …

بسته های ویژه ای به همراه طراحی سایت و پورتال دانشگاهی پیشنهاد میگردد که منحصرا توسط شرکت گیلار ارائه میگردد، مانند سامانه آموزش کوتاه مدت، سامانه اعتراض به نمرات ، سامانه آموزش ضمن خدمت و سامانه آزمون آنلاین.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

راهکار طراحی سایت برای فروشگاههای اینترنتی با طراحی اختصاصی برای جذب کاربر و امکانات متنوعی همچون معرفی فروشگاه، معرفی و طبقه بندی محصولات، ارتباط با مشتریان، فروش محصولات با پرداخت آنلاین(درصورت اخذ مجوز قانونی و درگاه بانک) و پرداخت آفلاین، امکان اعمال تخفیف و مالیات در فروش و دیگر امکانات یک فروشگاه اینترنتی ارائه میگردد.

طراحی سایت خبری (خبرگزاری)

ارائه *سایتی متناسب با استانداردهای طراحی خبرگزاری اینترنتی که قابلیت های بسیار متنوعی همچون دسته بندی و طبقه بندی گروه های خبری، آرشیو خبری، مدیریت اخبار، اخبار پربازدید و … را فراهم سازد.
با استفاده از ماژول اختصاصی اخبار شرکت gilar مدیریت و مشاهده اخبار به سادگی امکان پذیر میگردد.

آنالیز سایت

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی

اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزئیات سفارش با ما تماس بگیرید:

تلفن:۳۵۵۳۳۷۵۹-۰۴۱

۰۹۱۴۹۱۲۳۲۱۹-۰۹۱۴۹۹۶۸۳۸۰

email:gilar.star@yahoo.com

راهکارهای طراحی وبسایت

راهکارهای طراحی وبسایت

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!