خرید کرم چای سبز دوقلو

GREEN TEA

بهترین کرم لایه بردار و سفید کننده چای سبز

حاوی ویتامین B5

کرم چای سبز حاوی عصاره چای سبز لایه بردار قوی پوست بوده و کاملا لک ها را از بین میبرد

روشن کننده دور چشم

رفع خال های ریز

رفع کک و مک

رفع جای جوش و آکنه

لطیف کننده پوست

سفید کننده پوست

بهترین کرم لایه بردار و جوان کننده پوست ۲۰۱۶

طریقه استفاده : به مدت ۷ روز از کرم لایه بردار چای سبز استفاده نمایید و بعد بمدت ۱۰ روز از کرم روشن کننده و بازسازی کننده چای سبز استفاده نمایید.

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قیمت: ۷۵٫۰۰۰ تومان

KHARID

%da%a9%d8%b1%d9%85-%da%86%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a8%d8%b2-green-teaقویترین لایه بردار کرم چای سبز

کرم چای سبز دوقلو تنها از مواد لایه بردار بدون اسید و شن میباشد که کار آن فقط برداشت سلولهای مرده پوست شما و تمیز کردن منافذ پوست ( توجه داشته باشید منافذ را باز نمی کند) جهت اکسیژن رسانی و تهویه می باشد و کاری به خود پوست اصلی ندارد ! ! ! چربی اضافه پوست که در مواردی باعث به وجود آمدن جوشها در قسمتهای گونه ها و پیشانی میباشد را از بین میبرد ! وهمچنین باعث لیفتینگ و فرم دهی به پوست میباشد و پوست صورت شما را صاف و تمیز و لطیف میکند .

حال نوبت کرم مخصوص است که از راه منافذ پوست که تمیز و پاک شده اند وارد پوست شده و سلولهای ملانین غیر طبیعی ، که بر اثر عوامل ذکر شده تغییر یافته اند را میشکند و ظرف ۱۰ روز ۳ تا ۴ درجه پوست شما را زیبا ، روشن ، شفاف و سفید میکند . در ضمن بواسطه رطوبت فوق العاده و ویتامینهای موجود در آن تیرگی و چین و چروک دور چشم و مناطق دیگر صورت به مرور کمتر و از بین میبرد . جالب اینکه این کرم آنتی باکتریال نیز میباشد و از نفوذ عوامل مضر به پوست جلوگیری کرده و میتوان از آن بعنوان یک کرم روزانه نیز استفاده کرده و دیگر نیازی به هیچ کرم پودر یا پنکیک نخواهید داشت ! یک پک فوق العاده برای همه ، حتی آقایان ! بر گرفته از عصاره چای سبز دارای ۲ تاییدیه استاندارد ISO 9001 – ISO 2000 اروپا ، ساخت کشور تایلند

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!