خدمات گرافیک و چندرسانه ای گیلار

خدمات گرافیک و چندرسانه ای گیلار

*کلیه شرکت ها به نوعی با چالش انتخاب مجری مجرب جهت انجام پروژه های گرافیکی بزرگ و کوچک خود آشنایی دارند. آنچه مسلم است کیفیت تبلیغات مصور به نوعی گویای شخصیت و پرسیژ کاری یک شرکت می باشد. و چه نیکوست اگر “طراحی” کلیه این موارد با “وب سایت” شرکت از هماهنگی و هارمونی بهره مند شده باشد.

از اینرو برآن شدیم تا با تجربه چند ساله اخیر در امر گرافیک وب و تبلیغات دیجیتال، پس از طراحی سایت، نیازهای طراحی گرافیکی ضروری و روزمره مشتریان خود را نیز مرتفع نماییم. در شرایط کنونی تیم طراحی گیلار  افتخار ارائه خدمات زیر را دارد :

مرکز فوریتهای چاپ

مرکز فوریتهای چاپ

 طراحی لوگو
مورد استفاده لوگو عموما در وب سایت بوده ولی می تواند در بخش های دیگر طراحی مانند سربرگ ها و موارد نظیر مورد استفاده داشته باشد. طراحی مجدد  لوگو برای شرکت هایی که فایل دیجیتال لوگو ویا برند(های) تجاری خود را در اختیار ندارند به رایگان انجام می گردد.

طراحی آرم

طراحی آرم

بنر تبلیغاتی
مراد از بنر تبلیغاتی بخش هایی می باشد که عموما در قالب های مستطیلی شکل حاوی جملات قصار بازاریابی می باشد. محتوا عموما جذب مشتری، معرفی سرویس ها و محصولات جدید و … است و شامل حالت های زیر می گردد :
• ایستا (تصاویر ثابت و فاقد حرکت)
• پویا (انیمشن تبلیغاتی بهمراه افکت های گوناگون که معمولا بفرمت gif یا swf آماده می گردد )
• طراحی اسلاید ( طراحی اسلاید های بزرگ که معمولا در ماژول های اسلاید تصاویر قرار است بکارگیری شوند)

ست اداری
• سربرگ : سایز استاندار طراحی A4 و A5 بوده اما سایزهای دیگر ممانعتی جهت انجام نخواهد بود
• پاکت : اعم از پاکت نامه یا پاکت سی دی انجام می گردد
• کارت : انواع کارت های ویزیت و همچنین کارت های تبریک جزو خدمات این قسمت می باشد
• فاکتور : انواع فاکتورهای فروش کالا و خدمات، انبار، پشتیبانی و … طراحی و آماده می گردد

کاتالوگ و بروشور چندرسانه ای
بروشور های تبلیغاتی بطور عام توسط نرم افزار فلش طراحی و پیاده سازی می گردند. محصولات و خدمات شرکت در قالب انیمشن های زیبا معرفی شده و مشتری از طریق منوهای مختلف می تواند مروری بر کلیه بخش های شرکت داشته باشد. به عنوان مثال بروشور می تواند خلاصه ای از بخش هایی باشد که در وب سایت بیان شده است

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

طرح لوح فشرده(چاپ روی سی دی)- چاپ روی فلش تبلیغاتی
انتشار کاتالوگ های دیجیتال بروی لوح های فشرده یکی از شیوه های انتشار می باشد. مسلما طرح چاپ شده بروی این لوح می تواند تاثیر امر بازاریابی را بیشتر نموده و مشتری را ترغیب به ملاحظه محتوا نماید. طرح می تواند بصورت چاپ افست بروی لوح فشرده و یا بصورت برچسب فراهم گردد.

پوستر
طراحی پوسترهای شرکتی و سازمانی از دیگر زمینه های فعالیت گرافیکی می باشد. کلیه طراحی ها برداری (وکتور) بوده و سایز، تاثیری در نحوه قیمت گذاری و کیفیت کار نخواهد داشت.

گیلار با تکیه بر نرم افزار های زیر سبک و سیاق طراحی خود رو شکل داده است:

  • نرم افزار فتوشاپ(Adobe Photoshop) : انجام امور مربوط به تبلیغات اینترنتی مانند تبلیغات ایستا، طراحی لوگوی سایت و …توسط این نرم افزار انجام می شود. نقطه قوت فتوشاپ ترکیب رنگ قوی آن می باشد. فرمت فایل خروجی psd. خواهد بود

  • نرم افزار ایلستریتور(Adobe Illustrator) : اموری که ارتباط مستقیم با چاپ تصویر دارند مانند ست اداری، پوستر و … توسط این نرم افزار انجام می شود تا حاصل تصاویری برداری (وکتور) باشد. فرمت خروجی ai خواهد بود

  • نرم افزار فلش(Adobe Flash) : اساس ایجاد کاتالوگ های دیجیتال و بنرهای پویا را تشکیل می دهد. خروجی می تواند swf. جهت استفاده بروی اینترنت و یا exe. جهت ارائه بروی لوح فشرده باشد.

  • نرم افزار(COREL DRAW):انجام امور مربوط به تبلیغات مانند طراحی تبلیغات ، طراحی لوگوی سایت و …توسط این نرم افزار انجام می شود. نقطه قوت کرل در برداری بودن آن است و برای ترسیم نقشه و رسم لوگو و آرم بسیار مناسب بوده و در چاپ لارج فرمت پیکسل نمیدهد.

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!