خدمات طراحی سایت در جلفا،منطقه آزاد ارس،تبریز

خدمات طراحی سایت در جلفا،منطقه آزاد ارس،تبریز

شرکت طراحی سایت گیلار، ارائه کننده خدمات طراحی سایت برای شرکت ها، سازمانها و اشخاص فعال در حوزه کسب و کار آماده همکاری و مشاوره به شما می باشد.

خدمات این گروه در حوزه طراحی وب سایت بشرح ذیل است:

طراحی سایت های داینامیک

ارائه خدمات طراحی سایت داینامیک با قابلیت مدیریت تمام اجزای آن بدون داشتن دانش فنی برای مدیر سایت، یکی از خدمات شرکت گیلار است. وب سایت های طراحی شده توسط شرکت گیلار دارای پنل مدیریت پیشرفته جهت مدیریت مطالب، فایلها و رسانه های مربوط به وب سایت است که مدیر وب سایت پس از یک جلسه آموزش و دریافت اطلاعات آموزشی پنل، براحتی قادر به مدیریت وب سایت خواهد بود.

طراحی کاربر پسند

امروزه استفاده از تکنیک طراحی تمیز (clean design) در دنیای وب بسیار متداول شده و رو به گسترش است. این نوع طراحی سعی بر کاهش شلوغی های مرسوم در سایت و تمرکز بر راهبری کاربر و رساندن آن به نقطه هدف دارد. همچنین امروزه کاربران با دستگاههای مختلف و با رزولوشنهای گوناگون به وبگردی می پردازند که طراحی مطابق با این دستگاهها (Responsive Web Design) نیز یکی از اصول طراحی گیلار می باشد.

امروزه استانداردهای جهانی وب بطور مداوم در حال تغییر و بروزرسانی می باشد. شرکت گیلار با بهره گیری از متخصصین بروز خود سعی بر مطابقت هر چه بیشتر وب سایتهای طراحی شده با استانداردهای روز جهان دارد.

ارائه سیستمهای مدیریت محتوا (cms)

سیستمهای مدیریت محتوای وب ، سیستمهایی تحت وب هستند که امکان مدیریت وب سایت را به مدیر سایت به آسانی برقرار می سازد. شرکت گیلار بعنوان یکی از گسترش دهندگان سیستمهای مدیریت محتوای وب جهانی مانند جوملا و یا ورد پرس، آمادگی طراحی و اجرای پروژه های آنلاین بر اساس نیاز مشتری را با یکی از سیستمهای فوق دارد.

ثبت هاستینگ و دامنه به نام و مالکیت مشتری

ثبت هاستینگ و دامنه با مالکیت مشتریان و پنل کاربری اختصاصی، از دیگر خدمات شرکت گیلار می باشد. مشتریان گیلار می توانند همزمان با سفارش خدمات طراحی وب سایت ، اقدام به ثبت سفارش هاستینگ و دامنه خود نمایند.

رتبه یک گوگل

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!