تقویم رومیزی۹۴

یکی از بهترین و مهمترین هدایایی که بسیاری از شرکتها ،کارخانجات و موسسات خصوصی و دولتی برای فرآیند تبلیغات و برندسازی خود به مشتریان خاص خود اهدا می کنند سالنامه ،سررسید،تقویم رومیزی یا انواع دیگر تقویم می باشد . بسیاری از مشتریان شرکت گیلار نیز از متخصصین گیلار به منظور چاپ تقویم و گرفتن مشاوره و همچنین سفارش تقویم رومیزی و همچنین انواع دیگر تقویم ها استفاده می کنند . شما هم می توانید به جمع مشتریان گیلار بپیوندید و برای برند سازی و تبلیغات حرفه ای مجموعه کاری و سازمان خود اقدام نمائید .

شما می توانید جهت مشاوره رایگان و سفارش چاپ تقویم رومیزی با مشاوران گیلار تماس حاصل فرمائید .

تقویم رومیزی تبریز

تقویم ۹۴ تبریز

تقویم رومیزی طرح بناهای ایرانی(سایز۱۵*۱۹)

کد۳۶

قیمت: ۵٫۰۰۰ تومان

خدمات چاپی از قبیل ترام داخل صفحات،طلاکوب و… جداگانه محاسبه میگردد.

در تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد قیمت ها کاهش می یابد

gilar_56

gilar_56

——————————————————————————————————————

تقویم رومیزی تبریز

تقویم ۹۴ تبریز

تقویم رومیزی طرح پانوراما(سایز۱۵*۲۳)

کد۳۷

قیمت: ۵٫۵۰۰ تومان

خدمات چاپی از قبیل ترام داخل صفحات،طلاکوب و… جداگانه محاسبه میگردد.

در تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد قیمت ها کاهش می یابد

gilar_57A

———————————————————————–

تقویم رومیزی تبریز

تقویم ۹۴ تبریز

تقویم رومیزی طرح گل(سایز۱۵*۲۳)

کد۳۸

قیمت: ۵٫۵۰۰ تومان

خدمات چاپی از قبیل ترام داخل صفحات،طلاکوب و… جداگانه محاسبه میگردد.

در تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد قیمت ها کاهش می یابد

gilar_58

—————————————————————————————————————–

تقویم های رومیزی را می توان به صورت تک برگ ، چهار برگ و دوازده برگ طراحی کرد .ابعاد تقویم رومیزی معمولا حدود قطع A5 انتخاب میشود اگرچه ممکن این ابعاد به قطع مربع یا مستطیل یا ابعاد آزاد دیگر تغییر یابد.
در صورتی که مسائل اقتصادی سبب شوند تقویم رومیزی به صورت تک برگ ارائه شود و طراحی آن به دلیل فضای اندک بسیار مشکل است در این حالت بهتر است شش ماه سال در یک رو و شش ماه دوم در روی دیگر درج شوند و تا حد امکان از آوردن عوامل بصری اضافه خودداری شوند. همچنین شاید بهتر باشد از درج ماها و روزهای قمری و میلادی خودداری شوو اندازه قلم اعداد و حروف در تقویم های رومیزی محدوده دی بین دوازده تا شانزده را در بر میگیرد. در صورتی که لازم باشد ماه های میلادی و قمری در کنار ماه های خورشیدی آورده شوند بهتر است اندازه آن های ۲ تا ۴ پوینت کوچکتر باشند.
از راه های متدوال منظم کردن فضای صفحات تقویم استفاده از جدول و قرار دادن نام روزهای و اعداد ماه در داخل آن است.
مشخص کردن روزهای تعطیل توسط رنگ استفاده از قلم متفاوت یا غیره ضروری است. همچنین مناسبت های خاص اگرچه جزء تعطیلات محسوب نشوند ترجیحا باید به صورت نوشتاری در حاشیه صفحه و یا در آخرین صفحه تقویم که ویژه این موارد تنظیم شوند یاید قید شود.
تقویم رومیزی در صورتی که تک برگ نباشد دارای جلد است و عدد سال عنوان صاحب تقویم نام شرکت یا کالا و احتمالا عکس یا اشعار تبلیغاتی مرتبط بروی ان قید میشود نحوه صحافی تقویم رومیزی به شیوه های گوناگون است ولی معمولا برای تقویم هایی که چندین برگ دارند صحافی فنری (فلزی یا پلاستیکی)انتخاب میشود.در طراحی صفحات تقویم رومیزی در صورتی که هر دو روی برگه های تقویم طرحی چاپ شده باشد باید دقت داشت تا پس از ورق خوردن صفحات هر دو صفحه جهت دید یکسان داشته باشد.تقویم رومیزی معمولا دارای پایه است این پایه یا از جنس برگه های تقویم درست میشود یا از مقوای ضخیم تر به صورت منشوری به تقویم اضافه میشود.

تقویم و سررسید تبریز،تقویم همدان،تقویم و سررسید آذربایجان،چاپ سررسید ۹۴,سررسید سال ۹۴,سررسید ۹۴,سالنامه ۹۴ , سررسید ارزان ۹۴,سررسید جدید ۹۴, تقویم تبلیغاتی۹۴،سررسید و ارگانایزر ۹۴,چاپ سررسید ۹۴,فروش سررسید ۹۴،ارگانیزر۹۴ و سالنامه مدیریتی ۹۴,طراحی سررسید,چاپ سررسید ,صحافی سررسیدبا تیراژ بالا،بهترین کیفیت

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!