تبلیغات اینترنتی / طراحی سایت در تبریز

اهمیت تبلیغات الکترونیکی؟

خب اینطور بگویم که تبلیغات اینترنتی در مفهوم عام هر نوع فعالیت برای معرفی محصول و خدمات با در نظر گرفتن آیتم های جذب مخاطب و تحریک حس کنجکاوی در اینترنت است . تبلیغات همیشه به عنوان یک ابزار مهم و لازم در امر بازاریابی و تجارت مورد توجه بوده است و به نوعی می توان گفت تبلیغات شناسه هر کالایی است و تا حد زیادی به مشتری برای شناخت کالا و انتخاب آن کمک می کند. دردنیای اینترنت هم این امر صادق است تبلیغات در اینترنت باید اصولی و با هدف پیش رود تا از به هدر رفتن سرمایه و به وجود آمدن هزینه های اضافی جلوگیری شود و برای رسیدن به این امر هم تخصص و تجربه کافی لازم است.

خب تفاوت بازار الکترونیکی و بازار فیزیکی در این است که در فضای بازار فیزیکی خریدار و فروشنده همدیگر را می بینند و ارتباط شان تقریبا به صورت بلا واسطه و مستقیم است. مکان مشخصی برای این معامله باید وجود داشته باشد. زمان محدودی هم دارد. میزان کالای پیشنهادی به مشتری هم محدود است. سواد و دانش نیز در خرید های جزئی نقش موثری بازی نمی کند.(قسمت آخر از این نظر حائز اهمیت می باشد که برای یک خرید اینترنتی در وهله اول آشنایی با فضای اینترنت ضروری است.)

اما در فضای بازار الکترونیکی به پدیده اقتصادی اشاره دارد که کالا و خریدار و فروشنده هر سه در یک حلقه ای قرار دارند و به طریق مشخصی به صورت الکترونیکی و مجازی با هم تماس و مبادله دارند.

خب در فضای بازار مجازی المان ها و ترکیبات به صورت الکترونیکی و دیجیتال واز طریق شبکه است. مثلا وقتب یک کالای نرم افزاری در یک بازار فیزیکی ارائه می شود فروشنده نهایتا به معرفی کالای خود می پردازد و آن را از طریق شبکه به مشتری منتقل می کند و مشتری هم از طریق شبکه اطلاعات را دریافت می کند. اما نحوه سفارش-توزیع و پرداخت به صورت سنتی و فیزیکی است.(فقط تبلیغ روی شبکه انجام گرفته است) ولی در بازار مجازی روی شبکه ای بودن تمام فعالیت های داد و ستد تجاری تاکید دارد. امتیاز اصلی در شبکه ای بودن دیجیتالی بودن است. تجهیزات ارتباطی همه وسیله هستند نه هدف.

اما در روابط عمومی دیجیتالی که پایه و اساس آن یک بینش دیجیتالی است منتظر نمی ماند که ببیند مشتری چه می خواهد بلکه همه چیز را پیشاپیش برایش فراهم می کند و برای هر نیازش پاسخی دارد به جنس و سن مخاطب هم اهمیت می دهد. برای نیاز یک شخص کاتالوگ خدمات و سرویس هایش را به صورت انیمیشن وتحت برنامه ارائه می دهد وبرای کسی که بخواهد مدارک مورد نیاز خود را پرینت کند آن را به صورت کپی و متن می آورد. پس در این حالت در قید و بند مکان و زمان نیستیم و اطلاعات باید به صورت ۲۴ ساعته روی سایت باشد. ارتباطی دو سویه حاکم است و مخاطب در جمع نیست بلکه فرد است و ما با مشتری محوری مواجه هستیم و باید پاسخ گوی تک تک اعضای کاربران بود.

مراجعین وب هدفمند هستند و به تبلیغاتی که به هدف آنها مربوط نشود، توجهی نمیکنند. برای موفقیت، آگهی ها باید با اهداف و آنچه در ذهن کاربران است، هماهنگ باشد.

دلایل مختلفی برای عدم موفقیت تبلیغات روی وب وجود دارد. اما این موضوع زمانی قابل توجه است که آگهی به موضوع مورد علاقه کاربر مربتط باشد و باز هم شکست بخورد. چرا این اتفاق می افتد؟

برای شروع باید علل موفقیت تبلیغات متنی در موتورهای جستجو را بررسی کنیم.
هر کاربری به دنبال یک هدف است – ممکن است دنبال اطلاعاتی درباره دوربینهای دیجیتال باشد یا بخواهد کتابی خریداری کند. در هر صورت، توجه کاربر کاملا به مسائلی معطوف است که به نحوی او را به هدف خود میرساند.
هنگامی که کاربر عنوانی برای جستجو وارد می کند، موتور جستجو آگهی هایی را که مستقیما مربوط به موضوع جستجو باشد، برمی گرداند. بنابراین کاربران آنها را مشاهده و دنبال می کنند. حتی این گونه آگهی ها موثرتر از نتایج دیگر جستجو هستند زیرا نشان دهنده اعتبار تبلیغ کننده و علاقه او به جذب مشتریان است.

اهمیت تبلیغات در دنیای اینترنتی

نشانه گرفتن اهداف کاربران
متوجه شدیم که رمز موفقیت تبلیغات مطابق بودن آن با اهداف کاربر است. برای رسیدن به این مقصود، آگهی های متنی روش موثری است. تبلیغات گرافیکی نگاه بیننده را به خود جذب می کند. اما تبلیغات هدفمند تضمینی برای جلب توجه و ذهن بیننده است. بنابراین باید مسائل جانبی و نمایشی نامربوط را کنار بگذارید و بسیار صریح موضوع فروش خود را به اطلاع بیننده برسانید. البته به همراه یکی لینک به صفحه ای که اطلاعات جزئی درباره محصولات در آن قرار دارد. انتظار انتقال تمام اطلاعات از طریق یک آگهی بسیار غیر منطقی است و کسانی که سعی دارند مطالب زیادی را به زور در یک تبلیغ کوچک بگنجانند، منافع ابر متنها را از دست می دهند.
آگهی هایی که در مواقع مختلف ناگهان ظاهر می شوند یا تبلیغ در سایت های خبری و دیگر سایتها بسیار وسوسه کننده است اما با این کارها موفق نمی شوید زیرا در راستای هدف بیننده پیش نمی روید. کاربران اکنون می خواهند خبری را مطالعه کنند یا مشغول هر کار دیگری هستند که به خاطر آن به سایت آمده اند و تبلیغات در این زمان حتی اگر کشش زیادی داشته باشند، مورد توجه واقع نمی شوند.
و هنگامی که کار آنها به اتمام می رسد و آماده دریافت تبلیغات هستند، آن آگهی ها دیگر وجود ندارند.

مزایای ثبات:
بسیاری مواقع پیش آمده است که مشغول انجام کاری روی سایت هستیم و متوجه آگهی جالبی می شویم. این اتفاق معمولا در زمانهای مرده ای که منتظر باز شدن صفحه جدیدی هستیم پیش می آید. یک پیغام روانی در ذهن ما ایجاد می شود که برگردیم و آن را ببینیم. اما حدس بزنید چه اتفاقی افتاده است؟ در برگشت آگهی دیگری در آن محل قرار دارد و این مغایر با یکی از اصول اولیه طراحی مناسب است : ثبات.

مکینتاش در سال ۱۹۸۴، به طراحان توصیه کرد که اطلاعات را به طور ناگهانی از کاربران نگیرند. این مسئله مصداقهای متفاوتی دارد، ذهن کاربران در صورت مواجه شدند با ظاهر متفاوت یک صفحه مغشوش خواهد شد.
مثلا زمانی که در حال خواندن روزنامه هستید، صفحه ها را برمی گردانید و داستان را دنبال می کنید و ناگهان چشمتان به آگهی جذابی می افتد به احتمال زیاد به خواندن خبر ادامه می دهید اما پیامی در ذهنتان حک می شود که بعدا برگردید و آنرا ببینید. در برگشت هنوز هم آگهی در محل قبلی وجود دارد.

وب سایتها هم باید به همین ترتیب عمل کنند. نباید میان کار مردم مزاحم آنها شد. باید به نحوی به آنها امکان داد تا بعدا به آن مراجعه کنند. حتی اگر از آن صفحه خارج شده باشند. مثلا می توان در محل مخصوص تبلیغات دکمه ای قرار داد که ده آگهی آخر را نمایش دهد. ما پیش گویی می کنیم که با این کار موفقیت آگهی ها افزایش می یابد. این راهکار شبیه روشی است که در صفحات اصلی سایت استفاده می شود و آرشیوی از رویدادهای اخیر سایت در آن تشکیل می شود.

متاسفانه اکثر وب سایتهای کنونی راه اشتباهی را برای تبلیغات طی می کنند و هر روز حجم آنها را بیشتر و آزاردهنده تر می کنند. حرکت در خلاف جهت اصلا راه عاقلانه ای نیست.

آیا می خواهید آگهی شما مؤثر باشد ؟
در سایتی که خوب طراحی شده آگهی بدهید. از منافع ابرمتنها غافل نشوید. و از همه مهم تر به مسائل روانشناسی بینندگان دقت کنید.

ثبت وب در دایرکتوری ها مزایای بسیار زیادی جهت بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو و افزایش ترافیک وب سایت دارد. در ابتدا ارسال و ثبت وب سایت در دایرکتوری ها ایجاد یک لینک یک طرفه به وب سایت شما خواهد کرد. علاوه براین اگر دایرکتوری مورد نظر دارای ترافیک بالایی باشد، باعث افزایش ترافیک سایت شما نیز خواهدشد. هر چند که بسیاری از افراد بر روی این نوع از ترافیک وب هیچ حسابی نمی کنند.

ارزش ویژه ی دایرکتوری های تخصصی به *وب سایت شما نیز مرتبط می شود و دلیل آن این است که یک لینک یک طرفه مرتبط به وب سایت شما به شما پیوند می شود. یکی دیگر از مزایای بزرگ آن این است که از آنجایی که جزء لیست دایرکتوری های معتبر مانند DMOZ می شوید. اعتبار شما بیشتر شده و تبادل لینک آسانتر خواهد شد. زیرا افراد تمایل بیشتری به گرفتن لینک از وب سایت هایی دارند که اتصالات و پیوند های معتبر و مناسبی دارند.

♠ طراحی سایت حرفه ای در تبریز توسط شرکت گیلار

کارت ویزیت ارومیه ، چاپ کارت ویزیت در سراب ، چاپ کارت ویزیت در اهر ، چاپ کارت ویزیت در کلیبر ، چاپ کارت ویزیت درجلفا ،‌ چاپ کارت ویزیت در سلماس ،‌ طراحی و چاپ آنلاین ، چاپ کارت ویزیت در تبریز – چاپ کارت ویزیت همدان

تا به حال برای شما پیش آمده که مشتریانتان به دفتر شما مراجعه کنن و خیلی هم برای طراحی کارت ویزیت اختصاصی خودشان عجله داشته باشند ؟شما چه کار کرده اید ؟ آیا توانستید برای مشتری خودتان کارت ویزیت مد نظرشان را در ظرف ۳ دقیقه طرح دلخواه او را طراحی و به تایید ایشان برسانید ؟تجربه ثابت کرده که ۶۸ درصد مشتریان دوست دارند در ظرف کمتر از  ۳ دقیقه طراحی خود را ببینند و آن را تایید نمایند . به نظر شما راه کار این مشکل چیست ؟ما در این پست قصد داریم محصولی رو به شما معرفی کنیم که مورد توجه همه قرا داره .طراحی های آماده شرکت گیلار با کمترین قیمت

خودکار تبلیغاتی،تراکت، چاپ، افست، چاپ افست، لمینت، کارت ویزیت، طراحی وب سایت، طراحی گرافیکی،بنر،فلکس،چاپ بنر، چاپ عریض، چاپ سه رنگ، چاپ چهار رنگ، زینک، جاکلیدی، سر رسید، تقویم سال، تقویم دیواری، طراحی لوگو، چاپ تراکت،چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور،چاپ پوستر،چاپ دیجیتال، چاپ افست،کارت ویزیت لمینت، کارت، طراحی وب سایت، طراحی گرافیکی، ، چاپ بنر، فلکس،چاپ عریض،جاکلیدی،ساعت دیواری، ساعت رومیزی، خودکار تبلیغاتی،سر رسید،تقویم سال، تقویم دیواری، اس ام اس انبوه، تبلیغات پیامکی، خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه، پنل پیام کوتاه، پنل ارسال اس ام اس،ارسال منطقه ای،کد پستی تبریز تهران و شهر های بزرگ، ارسال جنسیتی، هدایای تبلیغاتی،تابلو روان،مرکز چاپ تبریز

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!