بهترین روغن زالو عضله ساز

حجم دهی عضلات بدنسازان با روغن زالو

نمایندگی فروش روغن زالو تایلندی

فروشگاه هرشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی

leech oil روغن زالو

بهترین روغن ماساژ عضلات بدنسازان جهت حجم دهی

روغن-زالو-ساخت-عضلات-بدنسازان
روغن-زالو-ساخت-عضلات-بدنسازان

خرید اینترنتی روغن زالو ،بهترین عضله ساز در دنیا

روغن زالو چیست؟

روغن زالو بزرگ کننده اعضای کوچک مانده

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه هرشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۰۸

خواص بزاق زالو چیست؟

زالو از لحاظ درمان بیماریها بسیار موثر است . از کاربردهای دیگر زالو می توان به استخراج بزاق زالو (زالوی طبی هیرودو اورینتالیس ) که حاوی آنزیم هیرودین و آنزیمهای دیگر می باشد و همچنین برای ساخت دارو و کرمهای آرایشی و بهداشتی و استخراج عصاره زالو جهت تولید روغن زالو تایلندی اشاره کرد .
علاوه بر آنزیمهای باکتری آئروموناس غدد بزاقی و چینه دان در زالوهای طبی چندین ماده ی شیمیایی تولید می کنند که برای حیات زالوها ضروری است .
این مواد عبارتند از : داروی بیهوش کننده ، عوامل محرک ، گشاد کننده ی عروق ، مواد ضد انعقاد و انتی بیوتیک ها .

برای درک بهتر فرایند درمان نیازمند شناخت پایه ای ساختار پوست هستیم. پوست دارای سه لایه اصلی می باشد:
– لایه بیرونی پوست (Epidermis ) – لایه ی میانی ( Dermis ) – لایه زیرین پوست ( Subcutis )
لایه ی بیرونی در واقع پوست مرده ست. این لایه روزانه با سلولهای جدید نوسازی می شود.در واقع سلولهای جدید در زیر لایه اپیدرمیس تولید می شوند. در طی رشد، آنها سلولهای بالایی را به سمت سطح تحت فشار قرار می دهند تا جایی که صاف و مسطح شده و بیشتر آبشان را از دست می دهند. لایه ی درمیس یک لایه ی نرم انعطاف پذیر است که رابط بافت پوستی است و ۹۰% ضخامت پوست را تشکیل داده است. این بخش شامل مواد اساسی ( بنیادین) است که شامل اسید mucopolysaccharides و سایر پروتئین هاست. این شبکه متراکم، بافتهای ایجاد شده از کلاژن و الاستین می باشد.

روغن زالو ۱۵۰m میل

خرید-پستی

تلفن ثبت سفارش: ۱۴ ۸۰ ۳۶۵ ۰۹۰۳

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه هرشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

و بافتهای کلاژنی، نیرو و استحکام به پوست می دهند و بافتهای الاستینی، الاستیسیته ی پوست را تامین می کنند. با گذر زمان کلاژن تخریب شده و باعث می شود که پوست نازک و ضعیف شود و الاستین کاهش پیدا کرده و باعث می شود پوست چروکیده شود.لایه ی میانی بافت پوستی (Dermis) شامل سلولهای ویژه مثل: اسید Hyaluronic است که آب را در پوست نگه میدارد.این سلولها رطوبت دهنده های اصلی پوست هستند.اسید mucopolysaccharides نقش مهمی را در بازسازی بافت پوست ایفا می کند، بدین طریق که تاثیر برانگیختگی بر سلولهای لایه ی میانی دارد.لایه ی آخر تحتانی پوست ( Subcutis ) اساسا از چربی ساخته شده و وظیفه اش ایجاد عایق برای بدن است و هیچ نقشی دربازسازی بافت پوست ندارد.

روغن زالو leech oil

خرید اینترنتی روغن زالو اورجینال

روغن زالو ۱۵۰m میل

خرید-پستی

تلفن ثبت سفارش: ۱۴ ۸۰ ۳۶۵ ۰۹۰۳

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.


ماده فعال روغن زالو، مواد موجود در بزاق زالوست که مخفف کلمهMaterials per Saliva بوده و به اختصار MPS نامیده می شود.
MPS جهت تولید mucopolysaccharides است و این ماده در روغن زالو شبیه درمان طبیعی mucopolysaccharides  در بدن است. تمایل پوست به درمان وابسته به حضور MPS در بافتهاست. تاثیرگذاری هرگونه کرم پوستی وابسته به جذب آنست و MPS در روغن زالو با نفوذ به پوست بر لایه ی غشایی آن تاثیر می گذارد. MPS فرایند درمان را طبق مراحل زیر تسریع می کند:


۱- سیالیت خون را در محیط مورد نظر افزایش می دهد.

۲- بازسازی بافت را از طریق افزایش کلاژن و الاستین در لایه ی میانی ارتقاء می بخشد.

۳- ظرفیت مرطوب سازی پوست را با افزایش اسید Hyaluronic بهبود می بخشد.
۴- جذب کبود شدگی را بیشتر می کند، تورم و التهاب را کاهش می دهد.

فروش روغن زالو

خواص روغن زالو :
ـ کمک به بهبود جراحت : تاثیر بسیار خوب و مفیدی که روغن زالو دارد چگونگی ترمیم جراحت پوستی است، MPS در روغن زالو قادر به جذب آب و رها کردن لایه ی میانی است که از یک حجم متراکم بافت که ایجاد زخم می کند جلوگیری می کند.

ـ کاهش زمان بهبود رگ به رگ شدن : پدیده ی رگ به رگ شدن و دیگر ناهنجاری های کوچک یک مساله ی متداول و معمول است که به دلیل عدم تحرک ایجاد می شود. روغن زالو سیالیت خون را توسط رگهای خونی جانبی افزایش می دهد که این امر جذب سریع بافتها را ارتقاء می بخشد.( طی آزمایشی ۸۳% از بیماران طی یک هفته بهبود یافتند)

ـ افزایش حجم اعضاء بدن ( عضلات ورزشکاران و …)

روغن-زالو-تایلندی-leech

روغن-زالو-تایلندی-leech


دستورالعمل مصرف برای بزرگ کردن عضلات کوچک مانده آقایان :

– روزی دو بار مقداری از روغن را روی موضع ریخته و کاملا ماساژ دهید تا جذب شود. سپس با آب ولرم بشورید.
( توصیه ی ما : صبح و شب )

* نکته : سرعت افزایش اندازه ی عضلات در افراد مختلف متفاوت و متناسب با متابولیسم و نوع تغذیه ی فرد میباشد.
* طبق نتایج هر ۱۰۰ گرم از این روغن نسبت به مزاج افراد باعث افزایش ۲الی۶ سانتی متری در طول  و همچنین صلابت آن میگردد.

برای افزایش گردش خون در عضو و بزرگ کردن دیگر اعضای بدن :
– روزی یکبارعضو را با روغن به خوبی ماساژ دهید تا کاملا جذب شود  ( توصیه ی ما : ماساژ زیر نور آفتاب)

خرید روغن زالو اصل

روغن حجم دهنده زالو

بهترین روغن حجیم کننده عضلات و اندامها

برای اولین بار روغن زالو فراوری شده با استفاده از منابع طب سنتی جهت افزایش سایز اندامهای کوچک مانده مردان و سایر موضعات (سایر عضلات)
طرز استفاده از این روغن بسیار آسان بوده و در صورت استفاده صحیح به اندازه صد گرم در طی دوره متوالی ، تغییر محسوسی از ۱ الی ۵ سانت (بسته به مزاج شخص) در طول و ۵/۰ الی ۱ سانت در قطر روی می دهد و همچنین بر اساس بعضی منابع افزایش ۲۰ درصدی سایز  عنوان گشته است .

خواص روغن زالو :

 • ۱٫ بزرگ کننده عضلات آقایان

  ۳٫ افزایش طول و قطر

  ۴٫ افزایش قدرت و کنترل

  ۵٫ بازسازی و اصلاح بیش از ۶۰۰۰ مویرگ

  ۶٫ افزایش گردش خون در عضو

  ۷٫ بازسازی و اصلاح عروق خونی

قابل استفاده برای خانمها جهت بزرگ کردن سینه ها و باسن
قابل استفاده برای ورزشکاران جهت افزایش سایز عضلات

ترکیبات:

روغن زالوی طبی٬روغن های گیاهی با تدابیر مخصوصه از منابع طب سنتی

روغن زالو تایلند در نوع خود بهترین
روغن زالو تایلند بهترین حجم دهنده عضلات بدن
بهترین نوع روغن زالو
حاوی عصاره بهترین زالوی تایلند
روغن زالو بهترین بزرگ کننده اعضای کوچک مانده
جهت حجم دهی به سینه،باسن،گونه و…

روغن کیمیاگر بزاق زالو(تایلندی)

روغن زالو با هزاران خاصیت

روغن زالو حجم دهنده و چاق کننده عضلات

روغن طبیعی و کاملا ارگانیک و بهداشتی زالو

روغن زالو به دلیل دارا بودن مواد مغذی و معدنی تقویت کننده و همچنین میزان بالای ویتامینE موجود در روغن که از طریق پوست به راحتی جذب سلول های بدن و سلول های اپیتلیال میگردد از ارزش بسیار بالایی برخوردار میباشد.

زالو از لحاظ درمان بیماریها بسیار موثر است . از کاربردهای دیگر زالو می توان به استخراج بزاق زالو (زالوی طبی هیرودو اورینتالیس ) که حاوی آنزیم هیرودین و آنزیمهای دیگر می باشد و همچنین برای ساخت دارو و کرمهای آرایشی و بهداشتی و استخراج عصاره زالو جهت تولید روغن زالو اشاره کرد .
علاوه بر انزیمهای باکتری آئروموناس غدد بزاقی و چینه دان در زالوهای طبی چندین ماده ی شیمیایی تولید می کنند که برای حیات زالوها ضروری ست .
این مواد عبارتند از : داروی بیهوش کننده ، عوامل محرک ، گشاد کننده ی عروق ، مواد ضد انعقاد و انتی بیوتیک ها .

روغن-بزاق-زالو

روغن زالو ۱۵۰m میل

خرید-پستی

تلفن ثبت سفارش: ۱۴ ۸۰ ۳۶۵ ۰۹۰۳

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه هرشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

زالو درمانی چیست؟

زالو درمانی که البته در کشورهای اروپایی بانام لیچ تراپی leach thrapy معروف هست بسیار از اهمیت درمانی بالایی برخوردار شده تا جایی که در داروخانه های آلمان به طور رایج در بسته بندی های شکیل ده تایی به عموم مردم مانند دیگر موارد فروخته میشودو جالبه که بدونید که در اروپا به زالو لقب جراحان کوچک و در آمریکا عنوان ابر جراح رو داده اند چرا که این موجود های کوچک کاری رو که یک جراح زبر دست انجام میده البته با کلی عوارض جسمی و روحی که در پی جراحی ها برای بیماران همراه می آورد رو بدون هیچ عوارض جانبی و با هزینه غیر قابل قیاس با هزینه های کلان جراحی های امروزی به نحو احسن انجام میدهد؛ البته هدف از انداختن زالو روی بدن انسان تزریق بزاق آن است نه مکیدن خون انسان .بعبارتی دمیدن زالو مهم تر از مکیدن آن می باشد.لازم به ذکر است که بیش از ۲۰ نوع آنزیم موثر من جمله هپارین ؛ هیالورونیداز؛ پپتیداز؛ آمیلاز؛ هیرودین؛ و…..توسط دانشمندان در آزمایشگاه های تشخیص طبی از بزاق زالو تشخیص و افتراق داده شده است و نیز قابل ذکر است عزیزانم بدانند که ما در طبیعت بیش از دهها گونه زالو داریم و هر زالویی قابل انداختن روی بدنمان نیست زالو های اصلاح شده که بانام سبز خط طلا که در کناره های بدن زالو و زیر شکم ان خطهای طلایی رنگ زیبایی دارد دارای بزاق مخصوص بوده و موثر در درمان حتی ما زالوی سیاه و قرمز آجری و زالوهای مو دار روی ناحیه پشت زالو داریم که هرسه این گونه از زالوها سمی و خطرناک میباشند زالوهای مناطق آب شور بسیار بی کیفیت میباشند زالو در آب شیرین زیست می کند بخاطر همین هم خواهشا استدعا میشود که همیشه این مورد درمانی رو در مراکز معتبر انجام دهید تا از زالوهای کارآمد در مسیر درمانتان استفاده شود و اینجاست که مصداق فرمایش گرانبهای آقا علی بن موسی الرضا ( ع) در کتاب طب الرضا که میفرمایند: خداوند هیچ دردی رو به بشر نداد مگر درمان طبیعی آن رو قبل از آن قرار داد.آری همین بزاق زالو درمان بسیاری از بیماریهای مزمنی ست که طب آکادمیک امروزی در درمانش عاجز مانده؛ مانند ارتروز .واریس .سینوزیت مزمن.میگرن .عفونتهای مزمن و کهنه بدن.نارساییهای کلیوی.سیروز کبدی و جوشها و اکنه های پوستی سکته های قلبی و مغزی و گرفتگی های عروقی و …..در حال حاضر در آمریکا بزاق زالو رو از بدن آن استخراج و بصورت آمپول آماده نموده و در موارد اورژانسی مانند سکته های مغزی سریعا به بیمار تزریق کرده و بیمار طی چند ساعت آتی به وضعیت اولیه سلامت خود باز میگردد.انشاءالله امید ست تا در کشور ما ایران عزیز با اطلاع رسانی و پژوهش و تحقیقات بیشتر در جهت استفاده بهینه از این نعمت الهی در مسیر درمان بیماران ما هم بتوانیم هر روز به تواناییهای موثر تری دست یابیم.چرا که با توجه به اینکه ما آریاییهای متمدن در طب سنتی و طبیعیه اصیل تر و با تجربه تر بوده ولی متاسفانه بیگانگان در حال حاضر از ما پیشی گرفته اند. و ما هم مانند کشور آلمان به آن بینش و معرفت در استفاده از زالو البته با آموزشهای لازمه و مفید در رسانه ها و مراکز درمانی و دانشگاهها به مردم عزیزمان برای بیماریهایمان برسیم که خود بتوانیم شخصا از داروخانه ها و مراکز معتبر زالو های سلامت رو تهیه و استفاده کنیم و به نوعی هم از سیطره مافیای داروهای شیمیایی نجات یابیم.

روغن-تقویت-ماهیچه-سینه-و-باسن

زالو در پزشکی:

امروز جامعه پزشکی نوین با تکنولوژی خیره کننده خود نتوانسته نیازهای پزشکی و بهداشتی جامعه را برآورده کند به همین دلیل به اهمیت روش های درمانی طب سنتی بیشتر پی می‌بریم. دانشمندان با نگاه جدیدی به پزشکی سنتی سعی دارند برخی خلاء های موجود در زمینه‌ی پزشکی را جبران کنند.

یکی از روش هایی که در طب سنتی استفاده می شود زالو درمانی است. همان طور که اشاره شد از قدیم از زالوی طبی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می کردند. امروزه توجیح بسیاری از این مسایل روشن نیست اما کماکان این روش ها استفاده می شود و موج جدیدی از تقاضاها در زمینه ی زالو درمانی را شاهد هستیم. هر چند کماکان این موضوع دارای موافقان و مخالفان جدی است و بحث ما در اینجا به تایید یا رد این روش اختصاص ندارد.

 

طبق مشاهدات زالو درمانی در معالجه طیف وسیعی از بیماری ها نظیر بیماری های مفصلی، پوستی، چشمی و پیوند اعضا و هم چنین در پیشگیری از آلزایمر، پارکینسون و بیماری های اعصاب نقش موثری دارد.

 

امروزه زالو در پزشکی موارد مورد استفاده ی متعددی دارد از جمله :
۱- عوارض قند بر چشم‌ها (مویرگ های چشم از خون غلیظ قندآلود پُر می‌شود و موجب کوری می‌شود.) با انداختن ۲ عدد زالو به دو طرف چشم‌ها خون مویرگ های چشم تخلیه و بینایی برمی‌گردد.

 

۲- عوارض قند روی پاها که باعث سیاه شدن و گاه زخم شدن پاها می‌شود و جراح‌ها پای مریض را از مچ قطع می‌کنند. با انداختن ۴ عدد زالو به محل سیاه شده که هر ۱۵ روز تکرار شود، خون قندآلود تخلیه و رنگ پوست پا طبیعی می‌شود.

 

۳- واریس و برجسته شدن و ورم کردن رگهای ساق پا که گاه با درد شدیدی همراه است. با انداختن ۵ عدد زالو روی پاها و تکرار آن هر ۲۰ روز واریس و درد شدید و ورم آن خوب می‌شود.

آرتروز مزمن و درد شدید زانو و آب زانو و ورم زانو و زیر زانو با انداختن ۴ عدد زالو روی پاها تکرار هر ماه آن معالجه می‌شود.

۴- سردرد و سینوزیت مزمن و عفونت سینوسها با انداختن ۴ عدد زالو به شقیقه‌ها، عفونت تخلیه و سردرد خوب می‌شود.

۵-کیست و عفونت پستان‌ها با انداختن ۴ عدد زالو زیر هر پستان برطرف و معالجه می‌شود.

۶- ورم لوزه‌ها و عفونت آن و خنازیر (زخم خطرناک گلو) با انداختن ۴ عدد زالو ازبیرون به لوزه‌ها و زخم خنازیر معالجه می‌شود.
نقرس و درد شدید پاها با انداختن ۴ عدد زالو بین انگشتان پا معالجه می‌شود.

 

۷- باد سرخ (ورم بینی) و پوست سر با انداختن ۴ عدد زالو به محل ورم کرده معالجه می‌شود.

Leech oil Thailand in its Best
The stretching of the muscles of the body leech oil Thailand
The best type of leech oil
Formulated with the best leeches Thailand
Members of small leech best big oil residue
…The volume of the breasts, buttocks, cheeks and

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!