ارتباط  کسب و کار با طراحی سایت در تبریز

اهمیت طراحی وبسایت در وسعت کسب و کار

طراحی سایت و گرافیک بالا تبریز

طراحی سایت و گرافیک بالا تبریز

لزوم داشتن وب سایت حرفه ای

دنیا با افزایش روز افزون اینترنت و فضای مجازی و به دنبال آن افزایش صفحات وب، ما را به این فکر وا می دارد که علت نیاز به سایت چیست؟ چرا باید برای خود سایتی داشته باشیم؟
امروزه وسعت و گسترش سریع هر کسب و کاری ، مستلزم داشتن سایت است.
برای تبلیغ ، بازاریابی ، پرستیژ کاری ، معرفی ، فروش رشد و گسترش و پیشرفت سریع کسب و کارتان
در این مقاله شما را با تعدادی از علت های نیازمندی به سایت آشنا خواهیم داد:

طراحی سایت ارزان تبریز
طراحی سایت ارزان تبریز
 • – تجارت الکترونیک

هر فردی که نیاز به تجارت الکترونیک را در زمینه ی کاری خود ببیند برای هر نوع فعالیت اقتصادی به یک وب سایت نیاز دارد.

هر کسب و کاری هرچند کوچک برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به یک وب سایت دارد.

به عبارتی یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده.

شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید.

طراحی سایت حرفه ای تبریز

 • – ایجاد ارتباط مؤثر درون سازمانی

همچنین از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

گرافیک وبسایت تبریز
گرافیک وبسایت تبریز
 • – دسترسی آسان

از دیگر مزایای داشتن وب سایت قابل دسترس بودن در شبانه روز می باشد.

یک وب سایت به کسب و کار یا سازمان شما این امکان را می دهد که به صورت شبانه روز ۲۴ ساعت هر ۷ روز هفته ۳۵۶ روز سال باز باشد. داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعت حتی در تمام تعطیلات می باشد.

 • – رقابت در کسب و کار

برای پیشی گرفتن از رقبای خود طراحی یک سایت حرفه ای می تواند یک مزیت روشن برای شما باشد.با طراحی سایت می توانید بازاریابی خود را گسترش دهید و میزان درآمد خود را بالا ببرید.
اگر شما در رقابت مستقیم با کسب و کار دیگری باشید و او یک وب سایت برای کسب و کار خود داشته باشد این یک مزیت روشن برای رقیب شما به حساب می رود. خصوصا اگر او به اندازه کافی برای وب سایت خود بازاریابی کرده باشد. یک وب سایت یک راه عالی برای رقابت در کسب و کار می باشد.

 • – کسب و کار آنلاین

بیش از هر زمان دیگری مردم راه های سنتی قبل را برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز خود را تغییر داده اند و امروزه مردم اطلاعات خود را از طریق آنلاین بدست می آورند. کسب و کار شما هم باید از طریق آنلاین هم در اختیار مردم باشد.

 • – اعتماد مشتری

بالا بردن اعتبار حرفه ی شما توسط وب سایت ، یکی دیگر از دلایل داشتن وب سایت می باشد.داشتن یک وب سایت اعتماد مشتری را به کسب و کار شما بهبود می بخشد و از کسب و کار شما یک شرکت محترم و معتبر خواهد ساخت. و تصویر کلی کسب و کار خود را به عموم مردم بهتر جلوه خواهد داد و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مشتریان خود نسبت به سازمان و یا کسب و کار شما خواهد بود.

طراحی سایت مدارس و دانشگاه تبریز
طراحی سایت مدارس و دانشگاه تبریز
 • – افزایش درآمد

کسب و کار کوچک آنلاین درآمد عالی دارد به گزارش (Small Business Administration ) کسب و کارهای کوچکی که دارای وب سایت باشند درآمدی به طور متوسط سالانه ۱۰۰۰۰۰۰ دلار بیشتر از کسب و کارهای کوچکی که وب سایت نداشته باشند و در فروش آنلاین نیستند دارند. و این برابر ۳۹% درآمد بیشتر می باشد.

 • – افزایش مشتری

یک وب سایت ، ایجاد مشتری برای کسب و کار را بیشتر می کند. طبق گزارش های صورت گرفته ۵۰% درآمد کسب و کارهای کوچک از فروش اینترنتی به مشتریان جدید می باشد. داشتن یک وب سایت به طور قابل توجه تعداد مشتریان شما را بیشتر می کند ، مهم نیست که چه خدمات و یا محصولاتی را شما ارائه می دهید.

 • – هزینه راه اندازی پایین تر

هزینه راه اندازی وب سایت با توجه به نیاز شما، به مراتب پایینتر از خرید یک مکان فیزیکی در سطح شهر است. شما مالیات پرداخت نمیکنید و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمیشود!

 • – اطلاع رسانی سریع تر

وب سایت این امکان را به شما میدهد تا در کوتاه ترین زمان ممکنه، مشتریان پی به تغییرات و محصولات جدید برده و از آخرین اخبار سایت شما مطلع شوند. حتی موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ اطلاعات سایت شما را به کاربران اینترنت پیشنهاد می دهند.

 • – پشتیبانی و رفع مشکلات به شیوه بهتر

وب سایت این امکان را به مشتریان شما میدهد تا در هر ساعت شبانه روز، مشکلات احتمالی خود را در خصوص محصولات یا خدمات با شما در میان بگذارند. شما نیز برای پشتیبانی از خدمات ارائه شده، نیاز به مکان فیزیکی ندارید.

 • – طیف تبلیغاتی گسترده تر

محصولات و خدمات شما بر خلاف یک فروشگاه واقعی به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است و هزینه زمانی و مالی کمتری برای شما دارد. بازدیدکنندگان سایت شما، از یک منطقه یا شهر خاصی نخواهند بود. بلکه خدمات شما به کل جهان عرضه میشود و هزینه تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها به مراتب ارزانتر میباشد.
توجه کنید که رقیبان شما نیز بیکار نیستند و برخی در این راه از شما پیشی گرفته اند. پس همین امروز به دنبال راه حلی برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار باشید.

سایت حرفه ای تبریز

سایت حرفه ای تبریز

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!