آژانس طراحی وبسایت حرفه ای در تبریز

آژانس طراحی وبسایت حرفه ای در تبریز

طراحی سایت تبریز

طراحی *وب سایت های حرفه ای و قوی که مطابق با آخرین متدهای روز دیزاین شده باشد و با آخرین استانداردها همخوان بوده ، طبع کاربران بروز را اقناع و متدهای روز طراحی وب را ارضاء کند.

گیلار با شناخت دقیق از وضعیت بازار و با توجه به فضای رقابتی حاکم بر آن، آمادگی خود را جهت “طراحی سایت “و بهینه سازی سایت شما در کوتاهترین زمان و با سرمایه مناسب و با کیفیت فوق العاده اعلام می دارد. طراحی وب سایت در بهار آرام متناسب با نیازها و بودجه مشتری انجام می شود.
اول: طراحی گرافیک وب سایت زیبا و کاربرپسند به صورت اختصاصی:
وب سایتی با ظاهر زیبا می تواند کاربر را مجاب به ماندن در وب سایت کند، ولی این ظاهر زیبا باید کاربر پسند و طبق استانداردهای طراحی سایت باشد تا اولاً حس زیبا شناسی کاربران را تحریک کند و ثانیاً قابلیت استفاده و یا به اصطلاح (Usability) بالایی داشته باشد و این یعنی نحوه قرار گرفتن اجزا یک صفحه وب سایت، یعنی چگونه هدایت کاربران در سایت.
دوم: طراحی HTML و CSS سایت طبق استانداردهای کنسرسیوم وب:
منظور از طرح HTML , CSS استاندارد این است که این صفحات باید طبق استاندارد های سازمان جهانی وب W3C معتبر و صحیح شناخته شود. از جمله مزایای این کار می توان به نمایش یکسان در مرورگرهای متفاوت، کاهش حجم صفحات و افزایش سرعت بارگزاری وب سایت اشاره کرد.
سوم:بهینه سازی و افزایش سرعت بارگزاری صفحات بر اساس استانداردهای گوگل و یاهو:
دو سایت یاهو و گوگل برای این امر استانداردهایی را معرفی نموده اند که رعایت آنها برای افزایش سرعت بارگزاری و نمایش سایت شما در نتایج جستجو،  خصوصا برای خطوط اینترنت کم سرعت ایران اهمیت زیادی دارد.
چهارم: در دسترس بودن برای تمامی دستگاههای دیجیتال از جمله موبایل:
در کشور های پیشرفته دوستاران اینترنت کمتر وقت خود را با کامپیوتر شخصی در اینترنت می گذرانند و بیشتر علاقه مندند تا با دستگاههای دیجیتالی مختلف از جمله موبایل به مرور اینترنت بپردازند. در نتیجه اگر نسخه موبایل وب سایت موجود در دسترس نباشد آنگاه بسیاری از بینندگان سایت خود را از دست خواهیم داد. ساخت نسخه موبایل نیازمند دانش متفاوت نسبت به ساخت وب سایت معمولی است.

تبریز طراحی سایت

تبریز طراحی سایت

طراحی تبریز سایت

طراحی تبریز سایت

 

 

 

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!